Деякі продукти не варто їсти на голодний шлунок, оскільки це може призвести до неочікуваних наслідків зі здоров'ям.

Річ в тім, що від першого прийому їжі може залежати стан організму протягом всього дня. Тому до вибору продуктів на сніданок потрібно віднестись серйозно, про що попереджають лікарі. В деяких продуктах просто містяться кислоти і соки, які можуть ускладнювати процес травлення, а також провокувати кислотні реакції і судоми. Про це пише "ChangeUA".

Список продуктів, які не можна їсти натщесерце, фото: YouTube

Наприклад, на порожній шлунок протипоказані цитрусові. Медики наголошують, що при вживанні з ранку апельсина, лимона, ківі і навіть винограду може з'явитися печія, подразнення та інші проблеми зі шлунком. Від йогурту на сніданок теж краще відмовитись, оскільки в цьому продукті є молочна кислота. Тому пізніше, після його вживання може теж виникнути печія і подразнення слизової шлунка.

Якщо сильно хочеться, то краще йогурт з'їсти вже після основного прийому їжі. Банани зранку натщесерце не кращий вибір через те, що фрукт містить велику кількість калію і магнію, і в результаті в крові може порушитися баланс цих мінералів.

Банани на голодний шлунок вживати не можна, фото: YouTube

Деякі напої, а саме чай та кава на голодний шлунок теж краще не вживати. Все тому що кофеїн підвищує кислотність шлункового соку, якщо вживати його натщесерце. Окрім цього, цей напій може стати причиною і інших проблем зі здоров'ям, у тому числі нетравлення, головного болю, печії.

Чай у свою чергу здатний пригнічувати секрецію шлункового соку і ускладнювати процес травлення.

Раніше "Нyser" писав про те, що медики назвали молочні продукти, які омолоджують організм.