Лікарі розповіли, про які проблеми зі здоров'ям може свідчити колір язика.

Мало кому відомо, але язик може відповідати будь-якому кольору веселки. Зазвичай цей м'яз у світло-рожевому відтінку, проте колір може змінюватися в залежності від того, що ми їмо, і поточного стану нашого здоров'я. Тобто по одному кольору язика можна виявити наявні проблеми зі здоров'ям, повідомляють "Вести-ua.net".

Медики розповіли, про які важкі захворювання може попередити колір язика, фото: YouTube

Наприклад, жовтий, зелений або помаранчевий колір цього м'яза може свідчити про погану гігієну порожнини рота. До речі виражений жовтий колір може бути ознакою жовтяниці, а іноді навіть діабету. Яскраво-червоний колір же може говорити майже про все: від дефіциту вітаміну B до потенційно серйозного діагнозу, такого як скарлатина або хвороба Кавасакі.

Стривожити має також синюватий відтінок язика, який може бути викликаний недостатнім припливом кисню в кров. Як правило, це є результатом захворювання нирок, можливого захворювання крові або навіть екземи.

Лікарі розповіли, про які проблеми зі здоров'ям свідчить той чи інший колір язика, фото: YouTube

Між іншим, фіолетовий колір теж пов'язаний зі здоров'ям нашої крові. Зазвичай він свідчить про поганий кровообіг, але в рідких випадках це знову ж таки може бути потенційною ознакою хвороби Кавасакі. А от білий колір язик може мати в результаті дріжджової або грибкової інфекції.

В будь-якому разі, якщо ви помітите будь-які різкі або постійні зміни на своєму язику, краще відразу звернутись за консультацією до лікаря.

Раніше "Нyser" писав про те, що були названі ознаки раку легенів, які можна помітити на обличчі.

Також наш портал повідомляв, що ці каші краще "уколів краси" зберігають молодість.

Нагадуємо, який популярний гарнір приховано наповнює тіло канцерогенами.