Лікарі дали пораду, як захистити своє здоров'я віл серцевого нападу та завжди залишатися в тонусі.

Так, лікарі радять не відмовлятися від того, щоб поспати днем. Адже це дуже позитивно впливає на здоров'я та організм в цілому. Також це може допомогти захистити себе від серцевого нападу. Нагадаємо, що інколи серцевий напад може закінчитися смертю для людини.

До такого висновку прийшли дослідники з Університетської лікарні Лозанни після спостереження за 3400 людьми у віці 35 - 75 років в середньому протягом п'яти років.

"Зв'язок зберігається, навіть якщо брати до уваги такі фактори, як вік, тривалість сну в нічний час і ризики для серцево-судинної системи, такі як високий кров'яний тиск або холестерин", - сказав доктор Хауслер з команди.

Також слід брати до уваги той факт, що ті люди, які можуть поспати в обід мають більше часу на відпочинок. А це теж позитивно впливає на організм. Адже якщо людина багато працює та не виділяє часу на сон, відпочинок, то вона має більше ризиків захворіти.

І це стосується не тільки захворювань серцево-судинної системи. Відсутність відпочинку також погано впливає на нервову систему і багато інших органів.

Рух також корисний для стану серцево-судинної системи - 150 хвилин помірних вправ в тиждень і здорова дієта на основі Середземномор'я. Також не варто забувати про правильне харчування. Адже без нього нікуди. Якщо людина постійно куштує шкідливі продукти, то це негативно позначається на її організмі.

Тому, щоб залишатися здоровим, потрібно в першу чергу піклуватися про сон, про додатковий відпочинок, спорт та здорове харчування. Тоді людина буде повністю здоровою й проживе довге життя.

Раніше Hyser писав про те, що улюблений гарнір українців виявився дуже небезпечним: краще відмовтеся назавжди.

Також писали, що названий доступний фрукт, який продовжує молодість і зміцнює кістки.

Нагадаємо, що лікарі розповіли, який популярний гарнір приховано наповнює тіло канцерогенами.