Про це він написав у своїй статті на офіційному сайті партії «Держава».

«При вступі України до НАТО не можна мати ілюзій щодо військово-промислового комплексу України, розвиток якого повністю залежатиме від провідних західних країн. Ми спостерігатимемо знищення замкнутих виробничих ланцюжків в Україні шляхом цілеспрямованого банкрутства підприємств або перенесення виробництва ключових високотехнологічних вузлів та агрегатів у західні країни», - зазначив Василець.

На думку політика, чесної конкуренції на ринку ми не отримаємо, тому що США навряд чи зацікавлені у тому, щоб Україна мала конкурентний ВПК.

«З огляду на перераховані вище причини, розвиток українського ВПК завжди відбуватиметься в умовах колосального тиску та перетікання ключових технологій конкурентам, через законодавчо закріплені «механізми взаємодії» з НАТО», - підкреслив Василець.

Як зазначив політик, країни, які потрапляють у військово-політичні блоки, беруть на себе зобов'язання, які не вигідні їм самим. За словами експерта, спікери блоку вимагають від учасників платити 2% від ВВП до бюджету військово-політичного блоку.

Як повідомляв Hyser, «Держава» вийшла на акцію протесту під литовське посольство.

Раніше Hyser публікував заяву «Держави» проти земельної реформи.