Міністр МВС Денис Монастирський ініціював впровадження більш жорстких покарань для водіїв, які грубо або систематично порушують Правила дорожнього руху.

Першу і найбільш радикальну ідею вже почали реалізовувати у Харкові, де кілька років тому «мажорка» Зайцева спричинила ДТП з багатьма загиблими, і де нещодавно влаштував аварію 16-річний Микола Харківський.

Заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко повідомив на своїй сторінці у Facebook, що ДВС вже провела перше вилучення транспортного засобу у злісного порушника. У 32-річного громадянина Нігерії конфіскували елітний автомобіль Mercedes-Benz, оскільки порушник мав «заборгованість» по штрафах на 80 тисяч гривень і навіть двічі був впійманий за кермом у нетверезому стані.

За інформацією наших джерел, найближчим часом розпочнеться вилучення елітних автомобілів також у злісних порушників ПДР з Києва. Після цього Міністерство внутрішніх справ разом з Державною виконавчою службою почнуть реалізацію даної ініціативи вже по всій Україні.

Також стало відомо, що Монастирський наполягає на впровадженні й інших покарань за систематичні порушення Правил дорожнього руху. Зокрема, МВС ініціюватиме законодавчі зміни для багатократного підвищення розміру штрафів за серйозне порушення швидкості.

Крім того, злісних порушників швидкісного режиму планують позбавляти права керування транспортними засобами.