У своєму блозі голова київського осередку Нацкорпусу, юрист, ветеран полку «Азов», громадський і політичний діяч Сергій Тамарін заявив, що влада відмовляється відповідати за зрив спецоперації по затриманню вагнерівців, і детальніше розповів про державну зраду навколо неї.

Як повідомляє ветеран, начальник Головного управління розвідки Василь Бурба втратив свою посаду через те, що заявив, що не всі присутні на засіданні мали доступ до державної таємниці. На думку Тамаріна, ці люди ще дадуть про себе знати. «І це буде дуже у нагоді слідчим органам, які будуть розслідувати державну зраду», - додає він.

Також націоналіст повідомляє про рішення суду змусити ДБР відкрити провадження щодо державної зради зі сторони верхівки влади. З іншого боку, особисто він ставить це розслідування під питання. Тамарін підкреслює, що жодні гроші та слава не переважать честь і гідність, а тим паче для українських ветеранів це надзвичайно важливо.

Зараз же, зазначає Тамарін, можна спостерігати намагання влади уникнути відповіді на питання про те, чому спецоперація по затриманню вагнерівців закінчилася зривом. «Про те, що йде повна дискредитація і нівелювання такого інституту як Головне управління розвідки у нашій країні, це факт, з яким важко сперечатись», - підкреслює націоналіст. Як він додає, це особливо помітно тоді, коли Безугла, один із депутатів «Слуги народу», є очільником слідчої комісії щодо витоку інформації від іншого представника цієї ж партії.

Як повідомляв Hyser, Нацкорпус різко зреагував на заяву Зеленського щодо «справи вагнерівців».

Також Hyser писав про те, що проти Зеленського відкривають справу, «шиють» держзраду.