Стало відомо, що російський співак камерунського Походження П'єр Нарцис помер у віці 45 років. Про це в соцмережах повідомили його дочка Кароліна - Крістель Калачова.

"Спасибі, ТАТО, тобі за все. Мені дуже шкода, що його поруч зі мною не буде... але я сподіваюся, що у нього все буде добре і в раю і в наступних життях", — сказано в пості дочки музиканта.

Підтвердила сумну новину і колишня дружина виконавця Валерія Калачова (Monisha).

Популярні новини зараз

Страшно дивитися: фото і відео обстрілу торгового центру, де було більше тисячі українців

Розігнав їх до чортової матері: Зеленський не витримав. Історичний указ

"Покриє всю Україну": військовий експерт попередив про потужні ракетні удари. Названо дні

Відео останніх хвилин життя Юрія Шатунова: друзі мало не виносили його з машини

Показати ще

Причини смерті П'єра Нарциса його близькі не уточнили.

Правда, 4 червня 2022 року співак відвідував Ярославль і шанувальники помітили поруч з артистом інгалятор. Нарцис пояснив журналістам, що це засіб від алергії, уточнивши, що напередодні він звертався до лікарні.

"Я лікувався в дорозі, цей тиждень алергія на цвітіння. Вчора - в лікарню, сьогодні о 9 ранку робив укол. Ну все нормально, слава богу. Настрій бойовий", - сказано в його останньому інтерв'ю.

А ось одне з російських джерел стверджує, що співак помер, коли йому "проводили операцію на нирки".

Повне ім'я музиканта-Мудіо Мукуто П'єр Нарцис Де Наполі де Суза. Він народився в Камеруні 19 лютого 1977 року. У дитинстві артист грав у футбол, а в 13 років почав вчитися грати на тенор-саксофоні.

Батьки П'єра хотіли, щоб син отримав гідну освіту, тому відправили його до французького коледжу. А ось в Росію Нарцис переїхав після запрошення кузини з Єгор'євська, яка вчилася там на фармацевта.

Незабаром п'єр перебрався до Москви, де вступив на журфак МГУ, а паралельно працював діджеєм і брав участь в шоу "12 злісних глядачів" на "MTV Росія", як учасник. А в березні 2001 року провів спецвипуск передачі, замінюючи телеведучу Яну Чурикову.

Широку популярність в Росії П'єр Нарцис отримав після того, як взяв участь у проекті "Фабрика Зірок - 2", найвідомішою його піснею стала композиція "шоколадний заєць". В кінці 2004 року з'явився перший альбом артиста, що носив однойменний назва.

У 2006 році співак був удостоєний почесного звання "Заслужений артист Інгушетії".

Читайте також:

Андрій Данилко розповів, чому не бере в руки автомат і не йде на фронт.

"Попросила тата, щоб нас забрав": донька Олі Полякової розповіла про найстрашніший день.

У нього серйозні проблеми: Оля Полякова розповіла, що сталося з Олегом Винником.