Талановиті, красиві, харизматичні і неповторні, багато акторів назавжди полонили серця глядачів і увійшли в історію радянського і російського кіно. Одним з них був і Валерій Гришко, з яким 19 травня доведеться попрощатися глядачеві назавжди.

Так, стало відомо, що після важкої і тривалої хвороби 12 травня 2022 року помер відомий актор і режисер Валерій Гришко. Йому було 70 років.

Гришко був не тільки актором, а й режисером, педагогом, художнім керівником Самарського академічного театру драми ім. М. Горького.

Одним з перших про його смерть повідомив депутат Державної Думи Олександр Хінштейн у своєму Тelegram-каналі, де висловив співчуття родині та друзям.

"Його відхід-величезна втрата для вітчизняного мистецтва", - підкреслив Хінштейн.

Популярні новини зараз

Називав "бандерівцями" і відмовлявся виступати: з'ясувалося, що Шатунов ненавидів Україну і українців

Допомагав розвідці РФ і Путіну: СБУ викрила відомого народного депутата України

Не стало легендарного Юрія Шатунова з "Ласкавого мая". Все сталося миттєво. Деталі

Замах на путінського "напівпрезидента": з'явилися подробиці

Показати ще

Пізніше інформацію підтвердили і в його рідному театрі.

"Сьогодні після тяжкої і тривалої хвороби пішла з життя людина з великої літери, талановитий і чудовий актор, режисер і педагог, художній керівник Самарського академічного театру драми ім. М. Горького Валерій Вікторович Гришко", - сказано в офіційному повідомленні театру 12 травня.

Відомо, що прощання з режисером і актором Валерієм Гришко пройде 19 травня в театрі ім. Андрія Миронова на великому проспекті Петроградської сторони, 75.

Валерій Гришко народився 12 листопада 1951 року. Закінчив Ленінградський інститут культури ім. Крупської, а також Ленінградський державний інститут театру, музики і кінематографії. У Петербурзі працював режисером-постановником у Театрі імені Коміссаржевської.

Відзначимо, що за свою режисерську кар'єру поставив понад 60 вистав в Росії і за кордоном.

Серед його найгучніших акторських робіт-Леонід Брежнєв у фільмі " час перших "і маршал Жуков в"Білому Тигрі".

Крім того, глядачі пам'ятають Валерія Гришка за фільмами "Любов імператора", "головний", "Петро Перший. Заповіт", "розкол", "а зорі тут тихі...", "Битва за Севастополь", "крила Імперії", "Знахар". Всього у фільмографії Гришка близько 50-ти робіт.

Знімався він і в серіалах:" Вулиці розбитих ліхтарів"," Забійна сила"," Ливарний, 4", " Опера. Хроніки забійного відділу-2".

До речі, його роль в драмі Андрія Звягінцева" Левіафан " стала причиною скандалу: деяких глядачів обурив образ корумпованого священика.

Читайте також:

Росіяни прорвуться в бункер і розірвуть Путіна: що станеться найближчим часом.

Зеленському сказали покинути Київ. Ось що він відповів. Таке говорять герої на полі бою. Путін подавиться.

Жан Беленюк круто потролив Путіна: "мій ХЕРсон вам в рот не влізе...". Фото.