Настя Каменських докладає всіх зусиль, щоб привернути увагу світу до війни в Україні. Так, нещодавно співачка випустила зворушливу патріотичну пісню"я-Україна". Крім того, Настя Каменських виступила на міжнародній премії Latin American Music Awards, де пройшлася по червоній доріжці в блакитному плащі, на якому жовтими літерами було написано: "Свободу Україні". А ось те, що відбувається в Україні зараз, Каменських вирішила зобразити в чорно-білих тонах.

Так, українська співачка Настя Каменських звернулася до світу з новою піснею "You crying". За словами співачки, це відгомін мільйонів українців і самої України в усьому світі.

Композиція про Україну вийшла на YouTube-каналі NK 13 травня. Вона супроводжується чорно-білими кадрами плачучих українців, які постраждали від російської агресії. Настя впевнена, що незважаючи на весь біль, який відчуває зараз наша країна, вона обов'язково вистоїть.

"У Свободи тепер інше ім'я,і це ім'я-Україна. Важко передати словами весь той біль, який щодня відчуває кожен українець з першого дня війни. Але я знаю точно, наша Батьківщина вистоїть. Вона плаче, але не здається", - сказано в описі до ролика.

У своєму Instagram Каменських висловила підтримку кожному українцю, а також зазначила, що подвиг нашого народу бачить вся планета.

Популярні новини зараз

Розглядають капітуляцію: генерал розкрив плани Кремля

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

"Нам важливо, щоб війна в Україні, яка є справжнім геноцидом українського народу, не перетворилася на тишу. Адже, як тільки жорстокість стане чимось "звичним" і породить мовчання, стануть чутні розбиті серця мільйонів мирних жителів. Добро завжди перемагає. А добрих сердець набагато більше тієї кількості агресорів, які роблять зло на наших землях, - написала співачка. - Тому я твердо вірю, що нація, що стоїть на боці правди, добра і світла, обов'язково переможе. А ім'я цієї нації-Україна!", - прокоментувала свою роботу артистка.

Читайте також:

Романенко: "порохоботи, не перетворюйте Залужного на Порошенка...".

Важливо знаті: у Києві змінили годину комендантської години.

У Путіна заговорили про історичну кризу і повний крах.