Багато хто погодиться, що за останні 8 років Росії і кремлівським ура-патріотам дуже багато сходило з рук - і Путін сприйняв це як слабкість. Ось тільки зараз українці і росіяни підійшли до якоїсь точки неповернення, після якої мільйони людей пов'язаних кровними узами опинилися по різні боки барикад.

Журналістка і телеведуча Марія Єфросиніна сама родом з Керчі, а її рідний дядько вже довгий час проживає в Санкт-Петербурзі, тому вона точно знає, як війна відбилася на російсько-українських відносинах. Ще б пак, родич на 40 день війни написав лише два слова, що йому шкода.

Після цього знаменитість зізналася, що вважає правильним – відчувати зараз ненависть до росіян. На її думку, росіяни як мінімум три, а то й чотири покоління "просякнуті природною рефлексією на українця як на другосортне, жалюгідне, холуйське і щось нелюдське".

При цьому українська телеведуча, яка до того ж є почесним послом ООН з питань народонаселення, заявила, що незабаром росіяни покаються про те, що підтримують війну в Україні. За її словами, народ країни-агресора почне просити вибачення в українців, але буде вже пізно.

Про це телезірка 2 травня посперечалася з ведучою Наталією Мосейчук у прямому ефірі телемарафону "UA Разом" на каналі ICTV.

Популярні новини зараз

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Путін готовий здатися: британська розвідка отримала Історичні дані

Показати ще

Так, Мосейчук відверто заявила, що на її думку, російська нація не покається ніколи. У свою чергу, Єфросиніна підкреслила, що впевнена в протилежному.

"Я перестала звертатися до росіян з проханням відкрити очі. Тепер я скажу:"та йдіть до біса". З радістю додам:" я попереджала, я просила, а тепер Зателефонуйте завтра або в жовтні, якщо захочете покаятися", – сказала Єфросиніна.

Вона підкреслила, що впевнена в прийдешньому каяття росіян, оскільки їм властива "моральна і ментальна деградація – відсутність гідності".

"Ти можеш як в жопу поцілувати Путіна, тому що тобі за свою дуже страшно, так і згодом йти до того, кого проклинав і називав "нациком", п'яти цілувати. Ось почуйте і згадайте мої слова-вони ще будуть каятися", - заявила Єфросиніна.

Читайте також:

Три міста в небезпеці: астролог розповів, де можуть бути обстріли. І це не центр.

Літак "судного дня" Путіна раптово підняли в небо. Відео.

Падіння Кримського мосту: запустили сайт зі зворотним відліком. Залишилося мало.