Трагічно закінчилася ніч із 1 на 2 травня для ще однієї української родини.

Стало відомо, що захищаючи Україну від російського окупанта, під Харковом загинув відомий пауерліфтер, ветеран АТО та призер минулорічних "Ігор Нескорених" Андрій Котовенко. Герой у бою під Харковом отримав поранення несумісне із життям.

Про це повідомляє у Facebook Warrior Games: Team Ukraine:

"Андрію, в твою честь і пам’ять буде піднятий стяг України на багатьох міжнародних змаганнях. Тебе пам’ятатимуть, як захисника України, котрий віддав своє життя за наше майбутнє!" - сказано на сторінці Warrior Games: Team Ukraine.

Андрію Котовенко було 33 роки. У 2016-му дістав важке поранення в районі донецького аеропорту. Відомо, що травму він отримав під час просування замінованою росіянами територією з метою зачистки об'єкта російськогої розвідки.

Після того переніс 22 операції на нозі, став інвалідом другої групи, проте не здався.

У коментарях до одного із постів його син, Іван Котовенко, уточнив, що батько загинув близько четвертої години ранку 2 травня.

Відомо, що Андрій Котовенко народився на Рівненщині.

В АТО він був командиром окремого мінометного підрозділу, мав позивний "Кіт".

Після 22 операції та реабілітації чоловік зайнявся спортом та невдовзі представив Україну на Іграх Нескорених. У жовтні 2021 року спортсмен виграв бронзову медаль у жимі лежачи, а за рік до того виграв срібну медаль на чемпіонаті Європи у Словаччині.

"Колона з холодильниками": Кім потролив Путіна з приводу параду на 9 травня.

Це вже повстання: в РФ ціла рота з командиром відмовилася їхати в Україну.

Екстрасенс показав найсильнішу молитву за мир в Україні.