Російська актриса Лія Ахеджакова з перших днів війни підтримала український народ і виступила проти агресії РФ. Ще б пак, мало хто знає, але в молодості Ахеджакова жила в Харкові, тому їй особливо боляче дивитися на обстріли цього українського міста російськими військами. А ще її серце болить за Маріуполь.

1 травня Ахеджакова зробила нову заяву про російських руйнівників Маріуполя. Окупанти знищують українське місто, продовжують бомбити завод" Азовсталь " з мирними жителями.

Ахеджакова, яка з перших днів вторгнення РФ підтримала Україну і засудила злочинні дії Кремля, прокоментувала ситуацію, що склалася. На своїй сторінці в Instagram вона написавши, що жителі колись мирного і красивого Маріуполя просто хотіли жити на своїй землі, але ці плани зруйнував кривавий тиран.

"Найбільше на тлі цього жаху виділяється мирне, колись розвивається і процвітаюче місто Маріуполь Донецької області. Він був повністю пригнічений ударами авіації і, буквально, стертий з лиця землі. Також, як і більшість його жителів, які просто хотіли жити в своєму місті, на своїй землі. І вони загинули ні за що. Через поплічників кривавого тирана, які за свої злочини і внесок у зміцнення існуючого в Росії режиму отримають ще одну залізяку на груди і квартирку на околиці Воронежа. Насправді, мені дуже шкода Маріуполь. Мені шкода всіх тих людей, які там опинилися під час бойових дій і пережили весь цей жах. А ще більше шкода тих, хто загинув від куль окупантів. Вони реально померли ні за що", - висловилася Ахеджакова.

Актриса зазначила, що незважаючи на всі важкі випробування, Україна тримається. За словами знаменитості, президент України Володимир Зеленський вселив у Свій народ таку віру в світле майбутнє, що українці абсолютно точно вистоять у цій боротьбі і будуть жити в красивій незалежній країні.

Популярні новини зараз

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Немає слів: мати в один день втратила відразу двох синів. Вони захищали Україну

Показати ще

"Україна тримається. Тримається вона завдяки своєму президенту Володимиру Зеленському. Ця людина дала людям надію на перемогу і подальше відновлення, повернення всіх територій і розвиток країни. Він вселив у народ справжню надію в те, що ще не все втрачено", - написала Ахеджакова.

Зірка додала, що таких людей, як Володимир Зеленський, має бути більше в усьому світі: "такі люди повинні об'єднається, підносити реальну картину того, що відбувається, даючи жителям можливість їм довіритися, при цьому роблячи реальні кроки для поліпшення ситуації і зміцнення позицій країни як на військовому, так і на дипломатичному, економічному фронтах. Україна вистоїть! Вистоять і її жителі. Все в цій країни налагодиться. Все у її жителів ще попереду!".

Читайте також:

Нічого святого: війська РФ обстріляли в Києві кладовище на Берківцях. Фото.

"Вони некеровані": у Росії почали орудувати партизани. Йдуть проти Путіна.

Лавров заявив, що 9 травня РФ не зможе святкувати перемогу над Україною.