Мало хто знав, але мама української співачки Олі Полякової довгий час жила в Росії.

Мама співачки Оля Полякової Світлана, яка до війни проживала в Росії разом з коханим-дипломатом, покинула країну і переїхала до неї за кордон. Про це Оля розповіла в інтерв'ю YouTube-проекту "Слава+".

- Слава богу, моя мама поїхала. Я дуже уникала цього питання, поки вона була там. Тому що у мене був там як би заручник, мені було дуже страшно. Моя мама поїхала, слава богу. Вже близько двох тижнів тому. Вона буде зі мною, тому все буде добре, - уточнила зірка.

Відзначимо, що після нападу РФ на Україну Оля Полякова разом з дітьми поїхала до Франції, де її прихистила в своєму будинку кулінарний блогер українського походження з Росії Ніка Білоцерківська, яка підтримала Україну в перші дні війни. При цьому чоловік Полякової записався в тероборону.

Популярні новини зараз

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Вони кричали: опубліковані останні переговори екіпажу крейсера "Москва"

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Не привертайте біду: коли можна стригтися в травні

Показати ще

Зараз Полякова виступає на підтримку України в рамках футбольних матчів. За словами виконавиці, з перших днів війни вона перейшла на українську мову і її діти взяли з неї приклад.

Що буде далі — 43-річна Полякова поки навіть не планує. Вона лише задається питаннями: чи вдасться потім повернутися на сцену, гідно забезпечити дітей і бути успішною артисткою?

"Не знаю, чи буду я співати. Чи буде потрібна кому-небудь музика? Чи потрібна моя професія?"- запитує виконавиця.

Читайте також:

Помстимося за кожного українця: Польща направила в Україну танки.

Попередження: людей просять не повертатися до Києва! Загроза зросла.