Екс-учасник групи "Время и Стекло", учасник групи MOZGI, Олексій Завгородній, більш відомий як Позитив, практично ніколи не розповідав про своїх батьків. Ще б пак, вони розлучилися, коли хлопцеві і його сестрі було по 16. Відомо лише, що мама артиста Олена – балерина, а тато Іван – директор Київського театру, який прищепив ще в ранньому дитинстві любов до музики. Ось тільки недавно стало відомо, що батька більше немає в живих.

Вже 16 років Олексій Завгородній не знає, що таке батьківська любов. Так, тата не було поруч ні коли артист одружився, ні коли переживав власне розлучення. А нещодавно і зовсім він від давнього друга матері дізнався, що батько помер. Ерічіна смерті його батька стала хвороба:

"Помер тато. Він помер не через війну, по здоров'ю. Я це вперше навіть кажу. Причиною смерті стала його хвороба. І нам його сім'я, яка була у нього, нам ніхто нічого не сказав. Товариш сім'ї подзвонив мамі і сказав, що його більше немає", - розповів артист в програмі ЖВЛ.

Олексій зізнався, що шкодує, що з того часу, як батьки розлучилися, вони з ним не спілкувалися.

З цієї причини його смерть він сприйняв двоїсто. А ось сестра Аня дуже важко пережила цю звістку. Дівчина намагалася відновити стосунки з батьком і перед війною пропонувала Позитиву разом поїхати татові, але вони не встигли.

Популярні новини зараз

Якщо вторгнення РФ затягнеться, 90% українців опиняться за межею бідності, - ООН

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

Вони вже в Україні: як ЗСУ луплять з американських гаубиць по загарбникам. Відео

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Показати ще

"Ми з сестрою може місяці 2 тому говорили і думали заїхати до батька. Планували самі зробити перший крок, раз він сам не хоче. Але ми з сестрою не встигли", - розповів артист.

Завгородній зізнається, що незважаючи на складні стосунки з батьком, на нього образи він не тримає. Але спілкування з ним йому все-таки не вистачало.

"Не було і немає у мене на нього образи. Я просто розумію, що там у нього онуки і інша сім'я. Він один не був і я тому не переживав. Звичайно хотілося багато йому розповісти. Я думаю, що він ці 15 років мене бачив. Можливо тому він і не хотів спілкуватися з нами, так як все бачив",— поділився музикант.

Читайте також:

"Поїдемо відкривати ресторан у Криму": Ектор Хіменес-Браво здивував українців.

Українцям платитимуть спецпенсії. Кого це торкнеться і що потрібно знати.

Vodafone, Київстар, lifecell: що робити, якщо пропав мобільний зв'язок. Інструкція.