Популярна українська співачка, продюсер і дизайнер Надія Мейхер опублікувала в своєму профілі Instagram нові знімки в спокусливих панчохах в сітку.

Колишня учасниця "ВІА Гри" цього разу торкнулася теми натхнення і розповіла, що для неї це означає. Артистка впевнена, що робочий стан людини є дуже важливим для нього.

Вона привела в приклад тих, хто не любить те, чим він займається і дивиться тільки на гроші, і тих людей, які захоплені тим, що люблять. Звичайно ж, пише вона, виграють ті, хто любить свою справу. Для таких людей їх робота і життя є єдиним цілим, що дає їм стимул рухатися далі, підкорюючи нові горизонти.

""Натхнення - це вміння приводити себе в робочий стан"

Подивіться на людей, які займаються ненависною роботою. Цим людям все одно, якісно вони виконує свою роботу або ж ні. Їх цікавить тільки зарплата і нічого більше. Робота для таких людей-справжнісінька каторга, а життя – лише той час, який залишається у них після цієї нелюбимої роботи.

Популярні новини зараз

Ось це номер: командувача Чорноморським флотом РФ заарештували за крейсер "Москва"

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

Тепер подивіться на людей, які займаються улюбленою справою. Вони проявляють свій творчий потенціал, демонструють свої кращі якості, навички та вміння, постійно розвиваються і рухаються вперед. Для таких людей життя і робота – це єдине ціле", - пише Мейхер.

Співачка підкреслила, що вчорашнє хобі сьогодні може стати джерелом доходу. "Адже ще хобі вчора, сьогодні може стати одним з улюблених і приносять прибуток проектів. Знаю не з чуток", - резюмує вона.

Надія Мейхер опублікувала нових знімка, на яких сітчасті лосини доповнюють замшеві чобітки кольору хакі і пальто такого ж кольору. Вона зробила свої улюблені великі локони на голові, а макіяж виконала в стриманих відтінках.

Раніше Hyser писав про те, що Надя Мейхер без ліфа показала себе в нашийнику.

Також Hyser повідомляв, що Надія Мейхер ледь не зробила фатальний стрибок.

Нагадаємо, що Надя Мейхер в обтягуючому бюстьє показала видають форми.