Відома українська артистка Ніна Матвієнко вперше за довгий час в новому інтерв'ю розповіла про своє особисте життя, торкнувшись складних відносин з чоловіком, з яким вона прожила в шлюбі 50 років.

У проекті "Позаочі" на телеканалі Інтер вона розповіла про завершення відносин з Петром Гончаром, пише "hochu".

Наразі артистка живе в одному будинку з дочкою Антоніною і її чоловіком Арсеном Мірзояном. Петро Гончар живе окремо в 60 кілометрах від Києва на дачі.

Ніна Митрофанівна сама попросила чоловіка щоб той пішов, адже, за її словами, він вважав, що у нього є своє особисте життя. Все пройшло без скандалу. Просто в один момент вона зрозуміла, що від нього більше в будинку ніякого толку не буде.

"Іди собі, живи на дачі. Малювати. Скажи людям, що я погана або ще щось. Говори про мене що хочеш", - розповіла співачка, уточнивши, що тепер всі говорять про те, що він її кинув.

Популярні новини зараз

"Готуються до довгої війни": міністр оборони Резніков озвучив плани Путіна

"Світовий рекорд втрат": у Єврокомісії протверезили Путіна і його генералів

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

Чому вона так вчинила? Все досить просто. Артистка каже, що в своєму віці їй захотілося пожити для себе, переставши забезпечувати чоловіка і сім'ю. Ніна Матвієнко каже, що у її чоловіка не було ніколи грошей і до 60 років вони жили тільки на її зарплату.

Разом з тим вона не звинувачує Петра, адже, за її словами, у його батька забрали партійний квиток і з цієї причини синові було нереально працевлаштуватися.

Весь цей час вона не вважала, що їхні стосунки якимось чином псувалися через відсутність грошей з його боку. Для співачки було головне сім'я і діти. Найбільше її зачіпало те, що, коли необхідна була допомога з його боку, він підводив дружину.

Так, одного разу, їй необхідно було поїхати на концерт ідеологів, але по дорозі її наздоганяє чоловік і каже, що сидіти з хворими дітьми вдома не буде. Через це вона не прийшла на концерт і 16 років була невиїзною за кордон.

Раніше Hyser писав про те, що Анфіса Чехова показала соковиті фото з басейну.

Також Hyser повідомляв, що Брежнєва показала необроблені фото в ліфчику.

Нагадаємо, що постарілий Лепс б помічений в ресторані в депресивному станіі.