Андрій Мягков і його єдина дружина Анастасія Вознесенська пронесли любов один до одного через все життя. Ось тільки за більш ніж 50 років спільного життя артисти так і не обзавелися власними дітьми, та й прожити в розлуці, як виявилося, не змогли.

Сьогодні, 14 січня 2022 року стало відомо, що на 79-му році життя померла вдова актора Андрія Мягкова народна артистка РФ Анастасія Вознесенська. Актриса пішла з життя через майже 11 місяців після смерті свого коханого чоловіка.

Про місце і дату похорону поки невідомо, адже зараз навіть гостро стоїть питання, хто займеться похоронами Вознесенської, адже рідних по крові людей у неї не було. Можливо, зі знаменитістю попрощаються в МХАТ імені Чехова, де вона пропрацювала довгі роки.

Саме прес-служба в МХТ ім. Чехова в Facebook повідомила трагічну новину про смерть жінки. Причиною смерті в театрі назвали зупинку серця. Хоча, всі знають, що вдова відомого актора Андрія Мягкова більше року також страждала на цукровий діабет, мала проблеми з нирками і серцем, а також боролася з наслідками інсульту і коронавірусу, який перенесла в грудні 2021 року.

"Сьогодні, 14 січня, на 79 році життя не стало народної артистки Росії Анастасії Валентинівни Вознесенської. Московський Художній театр сумує і висловлює співчуття рідним і близьким Анастасії Валентинівни Вознесенської. Про час і місце прощання буде повідомлено пізніше", - сказано в офіційному повідомленні театру.

Відомо, що в кіно Вознесенська дебютувала в 1966 році, знявшись у фільмі "Майор Вихор", де вона зіграла радистку Аню Радіонову. А ось одна з найвідоміших її ролей – директор ринку у фільмі "Гараж" Ельдара Рязанова.

Серед інших її відомих робіт у кіно-фільми" Вокзал для двох "і"Аварія – дочка мента".

Що ж стосується театру, то Анастасія Вознесенська виконала десятки ролей. Вона виходила на сцену в образі Марії в "Чайці", Бабанової в "Іванові", Галини і віри в "качиному полюванні", Наташі в "Мішиному ювілеї" та інших.

Останніми її ролями стали Роза у виставі "Ретро" і Вета в "Білому кролику" в травні 2013 року. Обидві роботи тісно пов'язані з ім'ям її чоловіка, народного артиста РРФСР Андрія Мягкова. "Ретро" він поставив, а в "Білому кролику" грав головну роль.

Популярні новини зараз

Діяти потрібно швидко. Лікарі розповіли, як розпізнати наявність тромбу в організмі

Перешкоджає утворенню ракових клітин. Названий найкорисніший хліб

Трагедія з туристами. У Карпатах трапилася велика біда, відпочинок закінчився плачевно

"Хвойда-тур": Ігор Кондратюк зірвався на Ані Лорак через її повернення в Україну

Показати ще

Звання Народної артистки Росії Анастасії Вознесенської було присвоєно в 1997 році.

До слова, чоловік Вознесенської, Андрій Мягков, помер 18 лютого 2021 року. Актор був відомий за ролями у фільмах "Службовий роман", " Іронія долі, або з легким паром!", "Жорстокий романс". Він похований у столиці на Троєкуровському кладовищі, проте Вознесенська не була присутня на публічному прощанні за станом здоров'я.

Раніше Hyser писав, що днями в Москві попрощалися з режисером фільму "Асса" Сергієм Соловйовим", який помер на 78-му році життя через проблеми з серцем.

Нагадавши, у мережі повідомили про те, що помер дуже відомий російський актор.