Ніхто не стане сперечатися, що американська співачка і актриса Леді Гага (справжнє ім'я-Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта) - справжній хамелеон. Ще б пак, за свою творчу кар'єру знаменитість встигла приміряти абсолютно різні образи: від божевільного макіяжу і божевільних нарядів до природного б'юті-образу і елегантних суконь. Радує вона своїх шанувальників і природністю.

Всі знають, що ексцентрична і епатажна Леді Гага любить шокувати публіку. Недарма вона вже кілька років гордо несе звання"ікони стилю".

Ось і не дивно, що співачка в силу характеру своєї професії практично завжди користується макіяжем. При цьому рясний сценічний make up змінює Стефані Джоанн буквально до невпізнання.

Днями королева епатажу постала перед шанувальниками в своєму натуральному вигляді, продемонструвавши природну красу на новому фото.

Так, 35-річна артистка опублікувала в Instagram Селфі, на якому позує без макіяжу. У публікації Гага подякувала за номінацію на премію Гільдії кіноакторів SAG Awards.

"Я давно мріяла стати актрисою і вчилася з юних років, тому що була захоплена цим і завжди хотіла розповідати історії через мистецтво. Отримати визнання від колег-акторів неймовірно зворушливо для серця мого і для мене дуже важливо, що мене включили в цій артистичній спільноти сміливих людей з багатою уявою", — написала артистка.
До речі, в інтерв'ю співачка, справжнє ім'я якої Стефані Джерманота, одного разу зізналася, що коли вона прокидається вранці, то відчуває себе звичайною, невпевненою в собі дівчиною, але потім каже собі: "Сучка, вставай і роби те, що повинна, ти ж Леді Гага!".
Відзначимо, що одні фанати творчості співачки вважають, що без косметики знаменитість виглядає досить непривабливо, а ось інші вважають, що без макіяжу вона ще велика красуня, так як виглядає максимально натурально і природно.
Одне можна сказати точно-Леді Гага без косметики дуже сильно відрізняється від її шоу-образу.