Лілія Ребрик стала однією з тих, хто говорить про важливу проблему суспільства, щоб уберегти, захистити і вказати дорогу тим, хто зіткнувся з проблемою торгівлі людьми.

Детальніше про це інформує Finance_Ua, посилаючись на публікацію Лілії Ребрик в мережі Instagram.

Актриса зазначила, що 2 грудня – Міжнародний день скасування рабства. Згідно з даними ООН, за всі 30 років незалежності України, тільки в нашій державі від торгівлі людьми постраждало понад 250 тисяч людей. У 21 столітті рабство здається немислимим і нереальним, проте все частіше фіксуються випадки позбавлення людей документів, і, фактично, "оформлення" їх у трудове рабство.

Ребрик зізналася, що незабаром українці зможуть подивитися український фільм про торгівлю людьми, між Україною і Хорватією, який засновано на реальних подіях.

" Звертайтесь за допомогою, якщо відчуєте небезпеку на гарячу лінію ​​​​527 - ​​Національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів або 0 800 500 335 – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації » - звернулася актриса до своїх шанувальників.

Також, актриса нагадала всім про важливість збереження свого паспорта. Цей документ дає гарантію свободи і незалежності людини від будь-якого рабства.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що Тарзан показав свою дружину Наташу Корольову не в найвигіднішому світлі, засвітивши улюблену позу.

Нагадуємо, що український комік Євген Кошовий поділився фотографіями своїх свіжих татуювань, які набив у незвичайному місці.

Також, зірка нового сезону "Холостячки" Злата Огневич продемонструвала пікантні фото з власної спальні, чим порушила чоловічу уяву.