Представник сучасного шоу-бізнесу, як правило, намагаються виглядати максимально ефектно і вигідно на фото в соцмережах. Вони користуються різними фільтрами і програмами обробки знімком, але повністю уникнути конфузів у них не виходить.

Так, чоловік співачки і секс-символу української естради Насті Каменських Потап потрапив в об'єктив фотокамер з оригінальним виразом обличчя, повідомляє Politeka.

Під час рекламної презентації Виконавець позував з колегами по музичному цеху, але примудрився моргнути в самий невідповідний момент. У підсумку, поки обличчя його друзів осявали посмішки, сам він виглядав "сплячим"…

Інтернет-користувачі не упустили можливості поіронізувати на тему зовнішнього вигляду Потапа, а також згадали про конфлікт, який стався між виконавцями в липні цього року. На музичному фестивалі Atlas Weekend 2021 Тіна Кароль була призначена хедлайнером і протягом двох перших днів відкривала концерт. Тоді в шоу-бізнесовому закуліссі поповзли чутки про те, що учасників учасників групи Mozgi, якою керує Олексій Потапенко, таке рішення організаторів образило.

І під час бесіди з журналістами Потап пояснив, що він з командою вкрай рідко закривають концерти або заходи, а те, що так вийшло на Atlas Weekend 2021 - їх не ображає. Але при цьому він відповів, що не знає такої артистки, як Тіна Кароль, а учасники його колективу і зовсім приянялися каламбурити і підбирати рими до імені голосистої блондинки.

Раніше "Hyser" писав про те, що Філіп Кіркоров різко "помолодшав" і здивував шанувальників зовнішніми метаморфозами.

Також наш портал розповів про те, що Тіна Кароль похвалилася фігурою без одягу.

Нагадуємо, що Оля Полякова захопила фанатів ідеальними ногами і спокусливим вбранням.