Деякий час тому історія законного чоловіка Наташі Корольової, Тарзана, і молодої актриси Насті Шульженко була у всіх на слуху, ось тільки як мудра жінка, співачка не стала руйнувати свій багаторічний шлюб і пробачила чоловіка. Відтоді Сергій Глушко присвятив свій час Давньому захопленню - живопису.

Як і у багатьох інших знаменитостей, у відомого бодібілдера і стриптизера Сергія Глушка доходи під час пандемії помітно знизилися, так як виступи скоротилися до мінімуму. Тепер чоловік Наташі Корольової мало не всі дні проводить у своїй майстерні і дивує шанувальників своїми художніми талантами.

Цього разу в Instagram стриптизера з'явилася фотографія, на якій Тарзан представив свій черговий шедевр.

При цьому частина численних передплатників " короля пілона "пишуть, що захоплені безмірним художнім талантом Сергія, а інші проводять паралелі з Нікасом Сафроновим, мовляв той"вже почав хвилюватися".

"Сергій, може замість Вас хтось малює... Ну як так різко стільки картин з'явилося", - запитують у Тарзана Передплатники, на що той відповідає, що"Боженька моїми руками пише".

"Сергій, зніміть, будь ласка, процес, як ви працюєте над картиною. А то не у мене однієї сумніви в тому, що ці картини пишіть ви..."- написала одна з прихильниць.

Більшість же із захопленням відгукнулися про нову роботу Тарзана.

"Це бомба🔥", " Вааау! 🔥Це ж треба придумати ☝і написати", "дуже красиво", "стільки вкладено праці і старань в цій картині, Краса😍", "мені здається спина якась чоловіча вийшла, а так браво👏 👏 👏", " О, Боже, неймовірно чудово 🙌 🙏 👏 стільки талантів в Вас і гармонії... і особлива скромна подача, яка характеризує вашу Душу...", "Шедеврально😍 😍 😍", - написали вони.

До речі, коли світ побачили перші шедеври художника-початківця, то Тарзан зрозумів, що це хобі не тільки благотворно впливає на душу, на ньому ще й можна непогано заробити. Нещодавно один з шанувальників висловив бажання пробрести портрет співачки за мільйон рублів, але Тарзан заявив, що саме той портрет не продається, а ось інший свій шедевр із зображенням королевою Тарзан готовий виставити на продаж за п'ять мільйонів.

Популярні новини зараз

Потепління близько: стало відомо, скільки ще протримаються морози в Україні

Змусять голодувати: стало відомо, хто в Україні ризикує втратити пенсії

Локдауни повертаються: українців сповістили про нові заборони. Які області «закриють» наступними

Привязываем паспорт к номеру телефона. Инструкция для украинских абонентов

Показати ще

Відзначимо, що сама Наташа Корольова вважає чоловіка досить перспективним художником.

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі показали, як змінилися з роками учасниці популярної музичної групи "Ранетки".

Також наш портал розповів про те, що Христина Асмус показала, як проводить час з молодшою сестрою.

Нагадуємо, що Максим Галкін розповів, як відстежує пересування Алли Пугачової по соціальних мережах.