Відомий астролог розповіла, які чотири знаки Зодіаку можуть захворіти в грудні

Настати грудень, і зоряні тіла продовжують руху по небу, а значить астрологи можуть давати подальші прогнози в житті різних знаків Зодіаку. Знаменитий астролог Аріна Артуровна розповіла інформаційному порталу "РБК-Україна"про те, хто зі знаків Зодіаку в грудні може зіткнутися з проблемами зі здоров'ям.

Так, першим знаком Зодіаку в групі ризику є Телець. Астролог попереджає, що Тельці в грудні можуть зіткнутися з різними проблемами зі здоров'ям, а також з різними гострими станами. У грудні Тельцям краще себе поберегти, щоб на свята не опинитися на лікарняному ліжку.

Другим невдахою знаком в цьому місяці стане Лев. Астролог радить більш уважно ставитися до свого здоров'я, оскільки хвороба може зіпсувати плани в самий невідповідний момент. Левам рекомендують не ігнорувати незрозумілі симптоми і відразу звертатися до лікаря.

Третій знак Зодіаку в "групі ризику" - Водолій. Водоліям в грудні необхідно бути уважними і обережними, дотримуватися правильного розпорядку дня, висипатися, уникати зайвих навантажень і гуляти на свіжому повітрі.

Приділити своєму здоров'ю увагу варто і Рибам. Астролог не рекомендує надмірних навантажень на організм, як фізичних, так і інтелектуальних. Варто дотримуватися дієти, відрегулювати режим сну і регулярно відпочивати.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що астрологи розповіли, в яких нарядах краще зустрічати Новий Рік.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, які речі не можна дарувати на Новий Рік.

Також "Hyser" писав, що українців попередили про потужні магнітні бурі в грудні.