І знову сумна звістка, яка обернулася для світу вітчизняного мистецтва непоправною втратою. Пішов з життя той, хто зумів з'єднати воєдино прогресивні погляди і класичну консервативну школу радянського кінематографа.

Так, стало відомо, що не доживши всього кілька днів до свого 94-річчя, помер талановитий кінорежисер, сценарист, актор і педагог Володимир Наумович Наумов.

Сьогодні його багато хто представляє як чоловіка актриси Наталії Белохвостіковой, але буквально 20 років тому Наталія Миколаївна з гордістю говорила, що вона "дружина Володимира Наумова". Подружжя прожило разом більше 45 років, виховавши дочку Наташу і прийомного сина Кирила.

Про причини смерті народного артиста СРСР не повідомляється.

Він був особистістю, а його фільми назавжди залишаться в серці кожного. Так, Наумов у співавторстві з режисером Олександром Аловим створив кінокартини, що стали культовими як для російського, так і для міжнародного кінематографа. Це такі кінороботи як "Вітер"," світ входить"," Монета"," поганий анекдот"," БІГ"," Легенда про Тіле"," Тегеран-43 " та інші.

Після смерті А.Алова режисер самостійно поставив фільми:" вибір"," Закон"," Десять років без права листування"," біле свято"," годинник без стрілок","Джоконда на асфальті".

Крім того Володимир Наумович виступив одним зі сценаристів радянського телесеріалу "Як гартувалася сталь", а також зіграв у фільмах "Гори, гори, моя зірка", "крадіжка" і "третій удар".

Для багатьох російських акторів Наумов був старшим товаришем і наставником. Ще б пак, він викладав на Вищих курсах сценаристів і режисерів.

Також Наумов-перший президент Національної академії кінематографічних наук і мистецтв, член Європейської кіноакадемії, секретар Спілки кінематографістів Росії.

Народний артист РФ Ігор Костолевський зазначив, що Наумов належав до дивовижного покоління людей.

"Мені дуже гірко, тому що йде цивілізація великих радянських режисерів", — сказав він.

Популярні новини зараз

Не армія, а цирк: у Росії з БМП стався феєричний конфуз по дорозі до кордонів України. Відео

Автостопом по столиці. У Києві скасують міську електричку. Список напрямків

Танки і БТР на під'їзді. У Мережі "гуляють" відео пересувань російських військ

Світ моди не буде колишнім. Не стало відомого італійського модельєра

Показати ще

А ось глава Союзу кінематографістів Росії Микита Михалков відгукнувся про Володимира Наумова, як про талановиту, дотепну, з прекрасною спортивною реакцією і з чудовим гумором людину.

Президент Росії Володимир Путін вже адресував слова підтримки вдові кінодіяча, актрисі Наталії Бєлохвостікової.

"Шановна Наталія Миколаївна, прийміть щирі співчуття, слова підтримки та участі у зв'язку з осяглим Вас і Вашу сім'ю горем-кончиною Володимира Наумовича Наумова", - написано в телеграмі президента на офіційному сайті Кремля.

Не залишився осторонь і мер Москви Сергій Собянін. Він назвав Наумова всенародно улюбленим режисером, сценаристом, актором і продюсером, а також найяскравішим представником плеяди видатних діячів.

Раніше Hyser писав, що слідом за Клюєвим з життя пішов інший актор з ситкому"Вороніни".

Також наш портал повідомляв, що від коронавірусу помер відомий український актор.

Нагадаємо, що не стало зірки "моєї прекрасної няні".