Пандемія коронавірусу не оминула жодну сім'ю в жодній країні світу. Абсолютно у кожного хворіли друзі і родичі, хворіли ми самі, хтось навіть вмирав. У всіх є відбиток страху на обличчі при згадці китайської хвороби, і пам'ять про цей страшний час буде зберігається в наших душах завжди.

Знаменитості абсолютно нічим не відрізняються від інших людей - так само хворіють, і, на жаль, так само вмирають. Коронавірусу забрав багатьох талановитих людей, без яких наука, кіноіндустрія, шоу-бізнес вже не будуть колишніми. Але багато хто перехворіли в легкій формі, і можуть розповісти свою історію знайомства і боротьби з китайським вірусом.

Одним з тих, хто безсимптомно перехворів новою недугою, був Андрій Данилко. Про це інформує сайт газети Факти і коментарі посилаючись на інтерв'ю музиканта телеканалу «Україна».

Подія трапилася напередодні 2021 року в період новорічних корпоративів та концертів. У цей період Данилко повинен був летіти в ОАЕ, щоб виступити в образі легендарної Вєрки Сердючки з гастролями. З ним летіла його "сценічна мама" - актриса Інна Білокінь. Для перельоту необхідно було зробити ПЛР-тест, і в разі негативного результату, пасажири допускалися на борт. І тест показав позитивний результат про обох артистів, і переліт був скасований.

Цього року Данилко також запланував гастрольний тур в період різдвяних і новорічних свят. За словами артиста, йому надходять пропозиції виступити в Росії, але Данилко продовжує відмовлятися від таких пропозицій.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що Анастасія Волочкова після затяжного куражу нарешті привела себе в порядок і вимила волосся.

Нагадуємо, що Філіп Кіркоров зізнався, як мало не наклав на себе руки через розлучення з Аллою Пугачовою.

Також портал Hyser інформував, що співачка Надя Дорофєєва засвітила татуювання в секретному місці.