Відома українська співачка Євгенія Власова, яка брала участь у популярному проекті "Танці з зірками", розповіла, що дозволяє їй зберігати і примножувати свою красу.

Зірка каже, що ніяких особливих процедур вона не робить, але час від часу відвідує салони краси. Більш того, Власова приймає і свою зовнішність, і свій вік.

Також зізнається колишня дружина Дмитра Костюка, що чималу роль в її житті займає спорт і правильне харчування. Вона робить акцент на легкі продукти і виключає "важке" м'ясо.

Власова зізнається, що ретельно вивчає етикетки при виборі продуктів і знає, де купити хорошу їжу. Вона активно їсть зелень і не п'є алкоголь.

Кожен новий день співачка починає з зарядки, розтяжки і склянки чистої води. Потім Євгенія займається енергетичними практиками. Так, часом і їй буває лінь, але співачка навчилася боротися з цим.

"Не завжди хочеться це робити! Від втоми фізичної та психологічної часом. Але, коли розумієш, що кожен день життя — це дар і цінність і не тільки моя, а кожного з нас, то якось збираєш себе і вперед (іноді потрібно докласти зусиль)", - розповіла Євгенія.

Артистка каже, що боротися зі зморшками і робити "уколи краси" вона не планує. Її вибір припав на прості косметичні засоби з хорошим складом.

"Я користуюся дуже простими косметичними засобами( Брокард практично зник для мене.Тільки декоративна косметика, і то максимально вичитую склад) Максимально натуральний склад, ось мій вибір.
Я не прагну розгладити зморшки і не збираюся панікувати на цю тему))
Так, я впевнена в тому,що старість це останнє випробування і кожен дідок і старенька,для мене герої.Я бачу в них молодих людей закутих в старіюче тіло і це викликає смуток.Але є стільки прекрасних прикладів, як дорослішати гідно!І я уважно спостерігаю за цими дівчатками і захоплююся!", - поділилася Власова в Instagram.

Раніше Hyser писав про те, що Власова зізналася, чому покинула сцену.

Також Hyser повідомляв, що Наталія Могилевська зважилася на кардинальні зміни.

Популярні новини зараз

Макрон сумує: у країні історична трагедія. Подробиці "чорного Ла-Маншу"

"Без білизни навіть крутіше": Пенелопа Крус похвалилася фігурою в свої 47 років

Кріпосна-4: кого з акторів ми побачимо в продовженні серіалу. Відео

Сміх на колесах: як виглядає двоповерхова Лада" Веста " для роботи в таксі

Показати ще

Нагадаємо, що Тіна Кароль показала, що їй нагадує про втрату чоловіка.