Відома російська співачка Лариса Доліна, яка вважає українське місто Одесу рідним містом, не може потрапити в нього вже багато років і відвідати кладовище, де поховані її родичі.

Про це артистка заявила в інтерв'ю Катерині Гордєєвій для її шоу на Youtube.

Доліна розповіла, що на одеському кладовищі вона поховала своїх маму, тата і бабусь. А зараз не може потрапити туди, щоб відвідати могили. Співачка каже, що Одеса завжди підживлювала її. "Це не просто рідне і улюблене місто, це моя душа. Я зараз наполовину живу без душі", - заявила вона.

Як відомо, Доліна одна з перших російських зірок, хто підтримав анексію Криму і агресивну політику Путіна щодо Донбасу. Вона регулярно дає концерти на окупованому півострові і приймає нагороди з рук Путіна.

Доліній заборонили в'їзд в Україну і внесли в базу "Миротворець" через її антиукраїнські висловлювання і концерти на півострові.

Що стосується спілкування Доліної і російського лідера Володимира Путіна, то відомо, що вона зустрічалася з ним не тільки на офіційних візитах — вони разом проводили час після концертів, на застіллях. Більш того, саме Доліна прищепила главі Кремля любов до джазу. Також вона зізналася, що глава РФ їй подобається і з ним цікаво спілкуватися.

"Так, він мені подобається по-чоловічому. Він розумний, з ним цікаво розмовляти на будь-яку тему. Він мені подобається і завжди подобався", - уклала Доліна.

Раніше Hyser писав про те, що Лариса Доліна кардинально змінила імідж і стала брюнеткою.

Також Hyser повідомляв, що Лариса Долина влипла в скандал з-за чужих прикрас.

Популярні новини зараз

Судини стануть чистими як вода. Топ продуктів, які виводять холестерин

Умер самый известный мэр Киева Александр Омельченко

Просто зірвалася: Надя Дорофєєва вирішила показати себе "без усього"

Всі чоловіки ахнули: Злата Огневич показала себе в сітчастих панчохах і коротенькому піджаку

Показати ще

Нагадаємо, що Ларису Доліну показали у всій красі.