Експерти перерахували ознаки розвитку тромбозу.

Згустки крові рідкісні, але можуть бути небезпечні для життя тим, у кого вони є. У зв'язку з цим, важливо вчасно розпізнати ознаки і симптоми цієї хвороби, щоб почати лікування і врятувати собі цим життя. Зокрема, фахівці виділяють відразу кілька симптомів, які можуть вказувати на наявність тромбу. Про це пише "Lenta.ua".

Лікарі розповіли, як розпізнати наявність тромбу в організмі, фото: YouTube

Так, варто звернути увагу на сильний головний біль, непритомність і судоми, набряк ніг, червоні плями на шкірі, нові або легкі синці, задишку. При цьому офіційним симптомом згустків крові є саме сильний головний біль.

Однак не тільки в цьому випадку необхідно звернутися до лікаря, але і якщо буде спостерігатися нечіткий зір, непритомність, судоми і втрата контролю над частиною свого тіла. Конкретно про тромбоз часто сигналізує - набряк ніг, який виникає через згустку, що блокує кровотік.

діяти потрібно швидко в разі розвитку тромбозу, фото: акценти

До слова, тромби у здорових і молодих людей зустрічаються дуже рідко. Проте є фактори, які підвищують ризик розвитку цієї хвороби. Йдеться про ті випадки, коли ви перебуваєте в лікарні або недавно виписалися, у вас надмірна вага або ви курите.

Для того, щоб знизити ризик розвитку тромбозу, потрібно залишатися активним, пити багато води, слідкувати за своєю вагою і, якщо ви летите, носити льотні панчохи або льотні шкарпетки, щоб поліпшити кровотік.

Раніше "Hyser" писав про те, що були названі перші ознаки "тихого інсульту", про які потрібно знати.

Також наш портал повідомляв, що були названі продукти, які дуже корисні для серця і тому особливо необхідні гіпертонікам.

Нагадуємо, що були названі продукти, які ефективно розріджують кров.