Однак це взагалі ніяк не впливає на споживчий потяг до даного виду напоїв. Люди пили алкоголь у всі століття, і навряд чи щось здатне кардинально вплинути на це потяг.

А тому необхідно знати, як правильно відновити печінку після згубного впливу алкоголю.

Зрозуміло, зараз є величезна кількість різноманітних гепатопротекторів, які здатні на клітинному рівні регенерувати печінку. Однак існують більш дешеві і прості методи, у яких немає побічних дій і які можна приймати постійно, і ще й отримувати від цього задоволення.

Йдеться про молочні продукти. Медики з'ясували, що на печінку благотворно впливають лактобактерії, які є складовою частиною пробіотиків і кисломолочних продуктів. Саме вони впливають на пошкодження органу внаслідок тривалого і надмірного споживання алкогольних напоїв.

Особливо велика кількість лактобактерій містяться в кефірі, йогурті, ряжанці і кислому молоці. Також можна споживати сир, сметану і сири м'яких сортів. Найпоширеніший штам лактобактерій, що використовуються в пробіотиках, - Lactobacillus rhamnosus.

За даними вчених, інформує golos.ua, даний вид лактобактерій здатний посилити бартерну функцію печінки точно так же, як і робить це ж з кишечником.

Однак якщо у людини запущена стадія алкоголізму або період тривалої алкогольної інтоксикації, одними лактобактеріями вже не обійтися. Слід звернутися до нарколога, а після обстежитися у фахівців на предмет пошкоджень і виявлень хвороб печінки.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що лікарі назвали неочевидний симптом раку, який можна помітити тільки вранці.

Нагадуємо, що медики визначили симптоми "тихого інсульту", коли час йде на години.

Також портал Hyser інформував, що лікарі перерахували найважливіші симптоми раку печінки.