Експерти розповіли про те, які продукти можуть стати причиною розвитку захворювань серця

Наш здоров'я значною мірою залежить від того, яку їжу ми їмо. Деякі продукти здатні вкрай позитивно впливати на здоров'я, а інші навпаки — сильно бити по здоров'ю. Деякі продукти сильно шкодять роботі серця, проте певна дієта може знизити цей ризик. Про це повідомляє британське видання "Express".

Так, система охорони здоров'я Mercy Health заявляє про те, що якщо побачити на продукті етикету "знежирений" або "низький вміст жирів", це не обов'язково означає, що їжа корисна, так як швидше за все саме така їжа піддасть вас ризику розвитку серцевих захворювань.

Справа в тому, що виробники позбавляються від жиру в продуктах, таких як заправка для салатів, і додають в них більше натрію і цукру, щоб вони були смачними. Однак споживання великої кількості солі може підняти кров'яний тиск у збільшити ризик захворювань серця. Відзначається, Рекомендована денна доза солі для дорослого становить менше 6 грамів в день.

Крім того, в Національній службі охорони здоров'я Англії заявляють про те, що Нездорова дієта з високим вмістом жирів може закінчитися затвердінням артерій і підвищенням ризику серцевого нападу Для того, щоб цього уникнути рекомендується дотримуватися середземноморської дієти, в яку входить хліб, фрукти, овочі, риби і трохи м'яса.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що експерти розповіли, які продукти не можна їсти людям з першою групою крові.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, який овоч знижує ризик інсульту.

Також "Hyser" писав, що українців попередили про потужні магнітні бурі в грудні.