Про це він розповів на ютуб-каналі «Національний Корпус».

За словами керівника Центрального штабу Нацкорпусу, насправді доволі дивно, що спецслужбам повідомили про підготовку до державного перевороту на пресмарафоні і через три дні відкрили кримінальну справу. «Звісно, чого ж нам хвилюватись? «Слуги» планують створити цілу ТСК для розгляду цього питання», - повідомляє він.

До того ж, зауважує Жорін, журналісти під час пресмарафону більше вивели президента на емоції, а про держпереворот він заявив навіть спокійно.

Тому, переконаний він, це все є просто вигадкою політтехнологів, покликаною сфокусувати увагу суспільства на чомусь іншому, лиш би не на справі з вагнерівцями. «Нинішня влада обрала для себе просту та примітивну тактику щодо своїх опонентів: абсолютно усі, хто не згодні з президентом або його оточенням, одразу ж стають заколотниками або агентами Кремля», - пояснює керівник Центрального штабу Нацкорпусу. До того ж, додає він, у такому разі і всі протести – також справа рук керівництва РФ і все це робиться для проплаченого держперевороту та розгортання повномасштабної війни.

Натомість Жорін акцентує на справжніх причинах протесту 1 грудня: «Для чого ми вийшли на акцію протесту? З простою метою: щоб нагадати владі, що буває, якщо влада йде не у тому напрямку». Він підкреслює, що цього ж дня 8 років тому українці показали, що терпіти нахабну владу ніхто не буде і вони готові до рішучих кроків. Керівник Центрального штабу Нацкорпусу заявляє, що вони вимагають від влади розпочати прозоре розслідування справи з вагнерівцями та прибрати всіх кремлівських агентів і зрадників з посад.

Як повідомляв Hyser, представники Нацкорпусу розповіли як пройшов мітинг з нагоди річниці Революції Гідності.

Також Hyser писав про те, Жорін розповів, чим закінчаться прямі переговори Зеленського із Путіним.