Очільник Нацкорпусу Андрій Білецький у своєму Telegram-каналі заявив, що українці повинні бути готовими до активних дій, щоб не дозволити використання «формули Штайнмаєра».

«Два тижні в Офісі Президента говорили, що Зеленський їде до Німеччини зупиняти «Північний потік-2» або, як мінімум, вибивати компенсацію. В результаті мови про це не було – нам знову впарюють «формулу Штайнмаєра» з виборами на окупованих територіях», - підкреслив Білецький у публікації.

Як зазначив націоналіст, Петро Порошенко раніше заявляв, що «формулу Штайнмаєра» ніхто у владі не підтримує, тому для України її фактично не існує. Але, за словами Білецького, Захід активно нам її почав нав’язувати.

«Два роки тому патріоти та ветерани виходили на вулиці по всій країні, проводили марш «Ні капітуляції», дві доби стояли під ОП, щоб дати зрозуміти владі: ніякого «особливого статусу», амністії та тим паче ніяких виборів на Донбасі не буде допоки там знаходяться окупанти. «Формули Штайнмаєра», плани Мореля та інші подібні «ініціативи» – це шлях не до миру, а до капітуляції», - зазначив у публікації Білецький.

На думку Білецького, українці повинні бути готовими почати щось робити задля заборони сценарію із використанням «формули Штайнмаєра», тому що вона, за словами націоналіста, загрожує територіальній цілісності України.

Нагадаємо, Hyser публікував слова Білецького, що влада влаштовує самопіар на процесі обміну полоненими.

Раніше на Hyser Жорін заявив про проведення маршу до Дня визволення Маріуполя.