Колишній президент України пообіцяв особисто взяти участь у війні зі збройними силами Російської Федерації

Глава української сторони в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, в ефірі каналу "Україна24", заявив, що стрілятиме в російських агресорів, у разі початку глобального вторгнення в нашу країну, а зброя для цього вже "почищена і приготовлена".

За словами Кравчука, він вирішив стріляти до останнього, поки руки зможуть тримати зброю, а очі - бачити агресора, з тієї причини, що не запрошував цього "сук*на сина" на свій поріг. Що саме відбуватиметься з російським окупантом, поки він його не вб'є, йому абсолютно не цікаво.

ВСУ. Фото: скріншот YouTube-відео
ВСУ. Фото: скріншот YouTube-відео

Але спочатку Леонід Кравчук був спокійний, і заявив, що Україна буде не одна в протистоянні з Російською Федерацією, через те, що і США, і Європейський Союз, у разі загострення збройного протистояння, зможуть надати необхідну допомогу нашій країні.

Вже прозвучали офіційні заяви, що"Україна і Росія наодинці не залишаться". Крім цього, як вважає колишній президент, влада Російської Федерації сама не готова до повномасштабної війни, тому що має величезну кількість внутрішніх проблем і все ще побоюється невідомості результату ескалації конфлікту.

Володимир Путін, до того ж ясно розуміє, чим все це може закінчитися для нього особисто. Як приклад, Леонід Кравчук навів агресивну риторику Хрущова і Горбачова, щодо інших країн, підкресливши, що старт "гонки озброєнь", в підсумку, закінчився розпадом Радянського Союзу як держави. Аналогічна доля може очікувати й Росію.

Втім, час покаже, чи правий виявився Леонід Макарович. Можна тільки сміливо стверджувати, що Збройні Сили України вже зовсім не в тому стані, яке було у 2014 році.

Повна версія інтерв'ю доступна трохи нижче.

До слова, раніше "Hyser" писав про те, що російські окупанти знову порушили "режим повного припинення вогню" на Донбасі.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що Збройні Сили України провели навчання поруч з анексованим Кримом.

А до цього ми розповідали про те, що у Мережу потрапило відео, на якому видно, як РФ переміщує військову техніку ближче до кордону з Україною.