Цього четверга, 8 квітня, на православному календарі - Святкування Собору Архангела Гавриїла

Про те, на які народні прикмети краще звернути увагу, і чого краще не робити в день, відомий в народі як Гавриїла Благовіста, пише новинний портал "Обозреватель".

У цей день іменини в Алли, Василя, Анни, Гавриїла, Лариси та Марка.

Не можна на Гавриїла: здійснювати покупки; шити одяг; в'язати трикотаж; піддаватися негативним емоціям; починати якісь нові проекти(через те, що все, що народжується в цей день буде жахливим і не принесе користі); заводити знайомства; займатися справами в городі; рясно їсти та пити алкогольні напої; позичати кому-небудь гроші та проводити хірургічні операції.

Однак, якщо 8 квітня помолитися Архангелу Гавриїлу, то він виконає будь-яке благородне побажання. Сни, які відвідають в ніч на цей четвер можуть збутися до кінця цього тижня.

Наші предки стверджували, що Архангел Гавриїл - володар грому і блискавки. Саме ці природні явища з'являються, коли Бог вирішує передати Гавриїлу Золоті ключі від небесної тверді, щоб він змочив весняну землю рясним дощем. Згідно з традиціями до архангела Гавриїла зверталися з різних приводів: при важкій хворобі; якщо наврочили або зачарували; для порятунку на воді та з проханням уберегти худобу від всяких бід і хвороб.

Ясний ранок на Благовіста Гавриїла свідчив про те, що серйозних похолодань вже не буде, а заморозки обіцяли холодну затяжну весну і пізніше прохолодне літо.

Якщо на дахах все ще залишався сніг, то це означало, що він не розтане до перших днів травня, але якщо в цей день вже зацвіла черемха, то пора садити картоплю. Також наші предки вважали, що яка погода у цей четвер, 8 квітня, то така ж буде і 8 жовтня.

До слова, раніше "Hyser" писав про те, які ознаки та симптоми можуть вказувати на онкологічні захворювання шлунково-кишкового тракту.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що Євген Комаровський розповів, чим саме небезпечні процедури в солярії.

А до цього ми розповідали про те, які прості дії допоможуть перервати панічні атаки.