Російський медик-експерт розповів про схильності хвороб шлунка у різних груп крові

Медицина не стоїть на місці, і дослідники постійно знаходять нові закономірності і взаємозв'язку різних особливостей організму зі схильністю до безлічі хвороб. РосЗМI розповіли, в чому проявляються такі закономірності.

Так, відомий російський телеведучий і лікар Олександр Мясников в ефірі однієї з телепрограм заявив про те, що між певними групами крові і ризиком отримати захворювання шлунка існує зв'язок.

Експерт пояснив, що в числі факторів ризику утворення раку шлунка знаходиться друга група крові. Подібне пояснюється генетичною особливістю, так як медики нерідко виявляють певні хвороби у одних носіїв генів частіше, ніж у інших.

Що стосується такої хвороби, як виразка шлунка, то її медики часто фіксують саме у пацієнтів з першою групою крові. Мясников рекомендує звертатися до лікарів для того, щоб інформуватися про своє здоров'я.

Нагадаємо, раніше відомий український доктор Євген Комаровський попередив користувачів мережі щодо факторів, які підвищують шанси розвитку раку шкіри, також відомого як меланома.

Комаровський пояснив, що щорічно близько 10 тисяч людей отримує рак шкіри внаслідок використання соляріїв. Ще приблизно 450 тисяч чоловік щороку через солярій отримують інші захворювання шкіри.

За словами експерта, найсильніше ймовірність розвитку раку через використання соляріїв спостерігається у молодих людей зі світлою шкірою. Таким чином, чим раніше людина починає відвідувати солярії, тим більша ймовірність у нього виникнення онкології. У числі інших хвороб, що розвиваються через штучну засмагу можна відзначити сонячні опіки, катаракту, ослаблення імунітету і прискорене старіння шкіри.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що стало відомо, що в київському метро поліцейські перевіряють у пасажирів спеціальні пропуски, і часом не пускають у вагони навіть тих, у кого вони є.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що величезна кількість українців страждає від постійної закладеності носа, яка не дозволяє комфортно заснути і дихати на повні груди. Експерти розповіли, як цього досягти.

Також "Hyser" писав, що у Міністерстві охорони здоров'я України прийняли рішення про те, щоб терміново оновити карантинні зони адаптивного карантину. Став відомий список областей в червоній зоні.