Визначені продукти можуть допомогти при панічних атаках.

Згідно з висновками вчених з Бірмінгемського університету, після пережитого стресу слід випити какао або з'їсти трохи гіркого шоколаду. Це допоможе поліпшити самопочуття, оскільки при сильному стресі спостерігається прискорене серцебиття, порушення функцій кровоносних судин, високий тиск. Все це може стати причиною інфаркту або інсульту, пишуть "Новини Ю".

Стало відомо, що робити при панічних атаках, фото: YouTube

Тому, щоб нормалізувати свій стан після сильного стресу, і рекомендується до вживання какао і гіркий шоколад, в яких присутні флаваноли.

Цих рослинних сполук, які позитивно впливають на роботу ендотелію, що вистилає внутрішню поверхню судин, ще повно в зеленому чаї, винограді, червоному вині, ожині, вишні, малині.


До слова, не тільки так можна впоратися з панічними атаками, які деяких буквально переслідують. Позбутися від них може допомогти комфортний сон, можливо навіть під кількома ковдрами, адже таке "обважнення" допомагає мозку розслабитися, а тілу відчути себе в безпеці.

Якість харчування теж відіграє велику роль, як і було вищезгадано. Рекомендується, щоб в раціоні переважали продукти з високим вмістом омега-3 і магнію. При черговій атаці можна ще поживати жувальну гумку, що теж допомагає.

В цілому корисним буде і будь-яка фізичне навантаження, наприклад, у вигляді десяти присідань. По можливості при стресі ще можна зайнятися тим же прибиранням: протерти пил, помити підлоги. Це теж допоможе заспокоїтись.

Раніше "Hyser" писав про те, що лікарі назвали продукти, які запобігають закупорці судин.

Також наш портал повідомляв, що фахівці назвали 5 причин, чому варто мати на кухні насіння льону.

Нагадуємо, що експерти розповіли, які продукти екстремально підвищують артеріальний тиск.