Журналіста і блогера Юрія Дудя судитимуть в Росії за нібито пропаганду наркотиків у двох інтерв'ю.

Московський суд розглядатиме адміністративну справу, повідомляють російські ЗМІ. Йдеться про розмову з українським блогером Івангаєм та російським співаком Моргенштерном.

"Офіційні психолінгвістичні судові експертизи, проведені в рамках адміністративної справи, підтвердили факти пропаганди наркотиків у двох інтерв'ю блогера Юрія Дудя", - повідомила директорка Ліги безпечного інтернету, членкиня Громадської палати Росії Катерина Мізуліна російським виданням.

2 травня EeOneGuy повідомив, що з його інтерв'ю видалили важливі тези розмови: про Голодомор, репресії НКВС і війну Росії з Україною.

Нагадаємо, що Моргенштерн мав намір виступити в Україні влітку цього року, але його внесли до чорного списку Мінкульту - артист повинен був виступити 3 червня в Києві, 4 червня в Харкові і 7 червня в Запоріжжі.

"За поданням СБУ реп-виконавця і музиканта Валєєва Алішера (Моргенштерн) включили до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці", - йдеться на сайті МКІП.

Мінкульт отримав лист від СБУ 22 квітня, а 28 квітня репер вже був внесений до чорного списку. У міністерстві зазначають, що за законом вони зобов'язані включати артистів у списки після звернення СБУ.

За словами представників Служби безпеки України після того, як Моргенштерн потрапив до чорного списку, він не зможе виступити в нашій країні. Але при цьому СБУ не вказало, що реперу заборонений в'їзд в Україну, адже на те повинні бути залізні підстави.

Раніше Hyser писав про те, що 28 квітня російського співака Моргенштерна за поданням СБУ міністерство культури включило до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.

Також Hyser повідомляв, що стало відомо, чому Алла Пугачова розірвала всі контакти з колишнім супругом Філіпом Кіркоровим.

Нагадаємо, що Лоліта Мілявська потрапила в халепу з невдалим образом.

Популярні новини зараз

Названа найкорисніша каша для сніданку

У Росії закричали про заборону входу українських фанатів на матчі Євро-2020

Ніякої третьої світової: світ накриє потужна посуха. В ООН б'ють на сполох

Зовсім здав Старий: Микола Расторгуєв зганьбився на концерті в Криму

Показати ще