У Китаї на спортивних змаганнях трапився забавний курйоз.

Зокрема, йдеться про чемпіонат з легкої атлетики, який проходив у китайській провінції Шаньсі. На цих змаганнях працювали фотограф і відеооператор, які повинні були зробити ефектні кадри і зробили їх, при цьому продемонструвавши хорошу фізичну підготовку. Про це повідомляє "ТСН".

мережа розсмішили змагання, де фотограф добіг до фінішу швидше спортсменів, фото: YouTube

Відео забігу було опубліковано в соцмережах і потрібно визнати, мало приголомшливий успіх. На ньому чітко видно, як напередодні стометрівки фотограф зайняв місце прямо перед спринтерами, після чого не дозволяв їм наблизитися до себе на дистанції.

Таким чином, фотограф, який вирішив зняти максимально повне відео забігу на 100 м, несподівано випередив усіх учасників. І це все з урахуванням того, що для зйомки він використовував камеру, яка важила понад 4 кілограми.

у Китаї фотограф обігнав бігунів на стометрівці, фото: 24 канал

В результаті він продемонстрував чудову спортивну підготовку і став справжнім героєм мережі. До всього іншого у нього напевно вийшло ще й зробити кращі кадри. Подія явно запам'ятається всім надовго.

До слова, варто відзначити, що світовий рекорд у бігу на 100 м належить легендарному ямайському спринтеру Усейну Болту. На чемпіонаті Світу 2009 року в Берліні (Німеччина) спортсмен подолав дистанцію за 9,58 секунди.

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі показали українця, який Ліз в чужу машину в дивному стані.

Також наш портал повідомляв, що у Росії порвався величезний надувний космонавт, що показали на відео.

Нагадуємо, що співачка Жасмин осоромилася на власній вечірці в компанії Тетяни Навки.