З'явилася інформація щодо загиблої в районі ООС лейтенантки.

Йдеться про військовослужбовця 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, якої не стало в районі ООС в ході виконання службових обов'язків. Лейтенант Карина Шемчук загинула в середу, 9 червня, у віці 22 років. Про це пише "УНІАН".

у мережі показали фото дівчини-лейтенанта, загиблої в ООС, колаж Петров/Facebook

Відповідною інформацією про дівчину поділився голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров. Також він зазначив, що у Карини залишився батько. Петров від себе висловив співчуття рідним і близьким Шемчук.


Користувачі теж не поскупилися на коментарі і висловили свій жаль з цього приводу, зазначивши, що Карина ще могла б жити і жити.


Варто відзначити, що війна на Донбасі, яка триває не один рік, забрала життя багатьох українських військовослужбовців. Крім того, що через неї гинуть хороші люди, так ще й Україна в сформованій ситуації не може поповнитися новими талановитими людьми і геніальними вченими. Таку заяву зробив глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

Він зазначив, що діти Донбасу могли б мати краще майбутнє і стати видатними людьми, а стали жертвами безглуздої війни. Єрмак акцентував увагу на тому, що з огляду на це і безліч смертей через це все, влада робить все можливе заради припинення режиму вогню на Донбасі.

Раніше "Hyser" писав про те, що Леонід Кравчук зробив гучну заяву щодо Донбасу.

Також наш портал повідомляв, що бомбардувальники США залишили послання Путіну, покружлявши над країнами НАТО.

Нагадуємо, що Росія відправила на Донбас нове озброєння та інструкторів.