Експерт-онколог розповів про те, як носіння певного одягу може викликати рак

На сьогоднішній день величезна кількість факторів може привести до виникнення онкологічних захворювання. Лікар-онколог Михайло Мяснякін розповів, що між раком і одягом є взаємозв'язок. Про це повідомляє iнформаційний портал "Голос.иа".

Не так давно невролог Дмитро Розумовський заявив про те, що шапки можуть стати причиною розвитку ракових пухлин. Мяснякін прокоментував цю заяву, додавши, що засоби, які використовуються для чищення, довгого зберігання і термообробки шапок становлять не меншу небезпеку, ніж матеріали, які використовуються для виробництва потенційно небезпечних шапок. Онколог попередив, що перші ознаки доброякісної пухлини-зол волосистої частини голови і випадання волосся.

У своїй заяві Мяснякін заявив, що всю історію онкології експертів хвилювали питання профілактики раку і можливість зниження факторів ризику. Одним з таких факторів на сьогоднішній день є одяг, оскільки в ній можуть міститися речовини, які шкодять шкірних покривів і призводять не тільки до алергічні реакції, але і до передракових станів.

Тим не менш, експерт зазначив, що для того, щоб впевнено заявляти про небезпеку шапок необхідно спочатку створити доказову базу у вигляді результатів спеціальних досліджень.

Також варто враховувати, що далеко не всі речовини, використовувані у виробництві одягу, здатні провокувати пухлини. Він також зазначив, що якщо певний вид одягу викликає онконастороженность, то потрібно просто подивитися, де виріб було вироблено і супутню документацію на нього. У сертифікованих магазинах з цим проблем бути не повинно.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що українцям розповіли п'ять ознак раку щитовидної залози.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі з'явилися подробиці про те, як Михайло Шуфутинський переносить хворобу.

Також "Hyser" писав, що стало відомо, які популярні продукти викликають хронічні захворювання.