У мережі обговорюють страшну авіакатастрофу у М'янмі.

Все сталося недалеко від сталеливарного заводу в місті Мандалай. Повідомляється, що саме в цій місцевості вранці, 10 червня, впав військовий літак, в результаті чого загинули понад 10 осіб, що знаходилося на борту. Про це пише "Апостроф".

З'явилося фото з трагедії в М'янмі, фото: Апостроф

Відомо, що літак летів за маршрутом - зі столиці Нейп'їдо в місто П'єн Оо Луїн. Однак прямо при заході на посадку він розбився в 300 метрах від заводу. На цей час для всіх залишається загадкою, що могло послужити причиною аварії.

На борту в момент трагедії знаходилися всього 14 осіб, з них були шість військових, а решта - ченці, що летіли на церемонію в один з монастирів. В результаті аварії вижили тільки дві людини - це пілот і один пасажир. Постраждалим зараз надають медичну допомогу у військовому госпіталі.

До слова, про жертви на землі поки немає ніякої інформації.


Варто відзначити, що нещодавно на території М'янма почалися бойові дії. Повстанці етнічної меншини пішли в атаку, напавши на позиції армії недалеко від кордону з Таїландом.

Таким чином, згідно з останніми даними, люди, які пішли проти військових після захоплення ними влади в країні, захопили табір і відкрили вогонь. У відповідь на їхні дії силовики в свою чергу вдарили з повітря.

Раніше "Hyser" писав про те, що найпотужніший вибух на газопроводі під Івано-Франківськом справив на місцевих жителів незабутнє враження.

Також наш портал повідомляв, що авіакатастрофа забрала життя відомого голлівудського актора.

Нагадуємо, що вертоліт з рятувальниками впав прямо у воду, що було показано на відео.