Обіцяні надбавки отримали лише 49,5% пенсіонерів, які потрапили під перерахунок

У червні працюючим пенсіонерам перерахували пенсії. За даними Пенсійного фонду під індексацію потрапили 630 пенсіонерів, проте з них тільки 313 тисяч отримали обіцяні надбавки. Кому з українців провели перерахунок і виплатили надбавки, йдеться в повідомленні пресслужби ПФУ.

У Пенсійному фонді зазначили, що пенсії перерахували працюючим пенсіонерам, які після виходу на пенсію або попереднього перерахунку були офіційно працевлаштовані і додатково набрали ще 24 місяці стажу. Підкреслюється, що обов'язковою умовою є саме те, що після призначення пенсії має пройти не менше 2 років, а страхового стажу може бути і менше.

Громадяни, які виконали ці Умови можуть розраховувати на надбавку до пенсії. До слова, середній розмір надбавки становить 193,32 гривні. За даними ПФУ пенсії піднімуться у 49,5% пенсіонерів, які потрапили під перегляд виплат. Також у червні будуть виплачені надбавки за квітень і травень.

До слова, провести перерахунок виплат повинні були ще у квітні. Однак у зв'язку з тим, що зараз підприємці подають податкові звіти раз квартал, а не кожен місяць, перегляд пенсій у квітні був неможливий. Підкреслюється, що підприємці повністю здали звітність тільки 10 травня, тому пенсії перерахували з такою затримкою.

Варто відзначити, що наступний і більш глобальний перерахунок пенсій в Україні відбудеться вже в липні. Більшості українських пенсіонерів, вік яких від 60 років, проіндексують пенсії у зв'язку з переглядом прожиткового мінімуму. Так, з 1 липня до мінімальної пенсії додадуть 85 гривень, а максимальна стане більше на 850 гривень.

Раніше портал Hyser повідомляв, що у найближчому майбутньому українці не зможуть виходити на пенсію в 60 років.

Також наш портал інформував, що названо категорії українців, яких мине підвищення пенсійного віку.

Нагадаємо, що працюючих українців хочуть змусити самостійно накопичувати на пенсії.