Названі продукти, які містять пробіотики

Лікарі назвали продукти, які покращують мікрофлору кишечника шляхом збагачення його пробіотиками. Ці корисні бактерії живуть в кишечнику і підтримують в ньому нормальну мікрофлору. Про це повідомляє портал Food & Мood.

Пробіотики борються зі шкідливими бактеріями, покращують травлення, захищають від вірусів, бактерій і навіть виводять токсини. Вони містяться в спеціальних лікарських препаратах, але можуть потрапити в організм і разом з деякими продуктами.
Так, за словами лікарів, одним з найбагатших на пробіотики продуктом є кефір. У ньому міститься близько 1-видів корисних бактерій. Цікаво, що в ньому є й інші речовини, які мають антибактеріальні властивості. Медики відзначають, що постійне вживання кефіру зміцнює імунітет і покращує травлення.
Ще більше корисних бактерій міститься в йогурті. Але тут головне вибрати натуральний продукт з живими бактеріями, які не містить консервантів.

Збагатити кишечник пробіотиками можна і за допомогою солінь. Лікарі відзначають, що безліч цих корисних бактерій міститься в солоних огірках і помідорах без оцту. Цікаво, що ці продукти, довго перебуваючи в кислому середовищі, самі виділяють бактерії.

На цьому список продуктів багатих на пробіотики не закінчується. За словами фахівців корисні бактерії є у квашеній капусті без пастеризації. Споживання цього продукту позитивно впливає на як на кишечник, так і на організм в цілому. Також в цей список можна включити темний шоколад і зелені оливки. Останні допомагають виводити з організму токсини і відновлюють мікрофлору.

Раніше портал Hyser повідомляв, що медики назвали їжу, яка призводить до передчасного старіння: гірше алкоголь і тютюн.

Також наш портал інформував, що лікарі склали перелік овочів, які не варто вживати в їжу в сирому вигляді.

Нагадаємо, що фахівці з'ясували, люди з яким кольором очей частіше схильні до виникнення онкологічних захворювань.