У мережі продають купе ЗАЗ Славута в ідеальному стані та з невеликим пробігом

В Україні виставили на продаж справжню "капсулу часу" ЗАЗ Славута 2007 року випуску, яка збереглася в ідеальному стані. Відповідне оголошення розмістив власник автомобіля на сайті rst.ua.
У Запоріжжі виставили на продаж "Славуту" 2007 року випуску. У автомобіля за весь час був тільки один власник. На одометрі 43 тисячі кілометрів, за словами власника, пробіг рідний. Також наголошується, що даний екземпляр жодного разу не потрапляв в аварії і не перефарбовувався. Кузов знаходиться в ідеальному стані: іржі та іншого немає.

Славута. Фото: rst.ua
Славута. Фото: rst.ua

Питань немає і з технічної частини. Коробка передач не гуде і не вибирає, включається без зусиль. Автомобіль оснащений 1,2-літровим двигуном, який, як зазначив власник, працює як годинник. Також 1,5 тисячі кілометрів тому в "Славуті" замінили ремені, масло та інші рідини. Машина повністю справна і готова служити новому господареві.

Славута. Фото: rst.ua
Славута. Фото: rst.ua

"Кожна кнопка працює світитися і моргає! Є сервісні книжки, два ключі, два брелоки, Центральний замок, Сигналізація. Також присутня магнітола!",- йдеться в оголошенні.
Також власник зазначив, що в ідеальному стані зберігся і салон автомобіля. До слова, на продаж "Славуту" чоловік виставив через непотрібність так як автомобіль дістався йому у спадок, а у нього є інша машина.
До слова, просять за "Славуту" 67 800 гривень, що близько 2,5 тисячі доларів. Варто відзначити, що за ці ж гроші можна знайти Daewoo Lanos в непоганому стані або навіть Opel Vectra.