У самому центрі Києва, на історичній території столиці України вдалося заарештувати путінську будівлю, яка належить одній з найвідоміших російський ядерних компаній.

Подробицями розповіла Національна поліція України.

Поліцейські встановили, що російський виробник ядерного палива – акціонерне товариство, створене указом президента держави-агресора і безпосередньо підпорядковане корпорації "Росатом" держави-агресора, має у власності будівлю, розташовану на столичному Подолі. Її площа становить майже 1000 квадратних метрів, а вартість – 60 мільйонів гривень.

"Поліцейські з'ясували, що відомості про право власності на цю будівлю до Державного реєстру прав на нерухоме майно не вносилися, а відображалися тільки в документах Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна.

Правоохоронці провели обшук в будівлі і на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м.Києва наклали на нерухомість арешт. Вирішується питання про передачу майна російського акціонерного товариства в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів", - йдеться в повідомленні Нацполіції.

Популярні новини зараз

Лукашенко закликав Лаврова до ядерного удару, розповівши про "ядерні болванки"

У білоруські села і міста хлинуть сотні трун: експерт розповів, чого доб'ється Лукашенко вторгненням в Україну

Порошенко з родиною підловили в одному з найдорожчих готелів Лондона. Відео скандалу

Від прес-секретаря Путіна пішла дружина. Пєсков залишився один

Показати ще

Читайте також:

Пропонують заробити: за одного путінського посіпаки даватимуть $ 10 тисяч.

Допомагав розвідці РФ і Путіну: СБУ викрила відомого народного депутата України.

Усик потрапив у курйозну ситуацію: сплив якийсь Антошка. У мережі з'явилося відео.