Чергова дика заява з приводу України прозвучала від чергового путінського посіпаки, яким є депутат російської Держдуми, заступник комітету з нацоборони Юрій Швиткін.

Ми не знаємо, під впливом яких лікарських або інших засобів перебував Швиткін, але він заявив наступне: у відповідь на отримання Україною ракетних систем залпового вогню HIMARS Рашистська Федерація просто зобов'язана завдати ракетного удару по посольству США, яке знаходиться в місті Києві.

"Це (постачання систем HIMARS - ред) в черговий раз підкреслює рух крок за кроком до Третьої світової війни з боку США. Слід розуміти, що ми повинні жорстко відреагувати. На мій погляд, сьогодні реакція повинна відбуватися і на ті країни, які постачають озброєння (в Україну – ред).

І не просто знищувати інфраструктуру і так далі, а я вважаю, головний центр прийняття рішень – посольство США. Я думаю, що рано чи пізно це стане метою для Збройних сил Росії, народної міліції "ДНР" і "ЛНР".

Моя позиція - потрібно знищувати урядовий квартал у Києві, потрібно знищувати відповідні точки. Так, ця робота ведеться з боку Міністерства оборони (Росії – ред), але потрібно нанести більш масовані удари.

Популярні новини зараз

Це перемога ЗСУ: війська РФ з ганьбою втекли з острова Зміїний. У Путіна аж завили

Знову спека і дикі грози. Чого очікувати від погоди

Просто нелюдь: Путін розповів про удар по торговому центру в Кременчуці. Волосся дибки

Це серйозно: міністр оборони Британії назвав ще одну країну, яку атакує Путін

Показати ще

Дивитися на це неподобство ми не будемо. Поки б'ють по одній щоці, іншу ми не будемо підставляти", - заявив Швиткін, якого цитує Українська правда.

Маразматик з Держдуми злякався того, що зазначені ракетні системи можуть бути використані Україною проти Рашистської Федерації.

Читайте також:

Зима буде дуже важкою, потрібно готуватися вже зараз: українців попередили.

Названо 4 українських міста, які Путін хоче зруйнувати і захопити.

Карма прийшла: ВСУ урили колишнього спецназівця з"Беркута". Фото зрадника.