Стало відомо, що росіяни демонтували і вкрали найбільшу в Україні сонячну електростанцію "СЕС Токмак Solar Energy", яка знаходиться неподалік від міста Токмак Запорізької області.

Про викрадення російськими загарбниками сонячних панелей розповіли місцеві жителі, пише ТСН.

Як розповіли журналістам місцеві жителі, електростанцію розбирали тривалий час. Спочатку розібрали сонячні панелі, потім їх упаковували і вивозили по частинах.

Популярні новини зараз

Жителів Києва попередили про можливість нових ракетних ударів

Астролог, який попереджав про Кременчук, назвав нову небезпеку

Москва в дикому диму і полум'я. Чорні стовпи гару видно за кілометри

У нього хороший смак: дружина Бориса Джонсона показала себе у всій красі. Фото

Показати ще

На момент виходу цієї публікації, стало відомо, що в Запорізький обласний військовий адміністрацій спростували повідомлення про нібито демонтаж і вивезення російськими окупантами сонячних панелей з сонячної електростанції в Токмаку. Там зазначили, що інформація про пограбування не відповідає дійсності, а всі сонячні панелі на місці. Посилаються вони на знімки супутника.

Так, на фото станом на 20 Червня дійсно видно, що практично вся площа електростанції зайнята сонячними панелями. Якщо щось і було вкрадено, то цього не видно з супутника в силу невеликій площі викрадених панелей.

Є припущення, що цей фейк запустили росіяни з метою дискредитувати українські ЗМІ.

ДО РЕЧІ, СЕС Токмак Solar Energy-це найбільша сонячна електростанція в Україні. Її площа сягає 96 гектарів, що дорівнює 100 футбольним полям. Потужність станції становить 50 МВт.

За даними YouControl, компанія належить через Аеліос ЛТД (AELIOS LTD) Руслану Божко і Олександру Рєпкіну через Саввіос ЛТД.

Читайте також:

"Покриє всю Україну": військовий експерт попередив про потужні ракетні удари. Названо дні.

Новий перерахунок пенсій: скільки українці отримуватимуть з липня.

Схожий на Максима Галкіна: Олександр Пономарьов показав фото 15-річного сина.