Російський бункерний президент Путін поставив завдання залишкам своїх військ за всяку ціну захопити чотири українські міста. Йдеться про Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Краматорськ і Слов'янськ.

Як повідомляє Главред, про плани Путіна розповіла заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Вона пояснила, що командуванню РФ потрібен привід для того, щоб оголосити про виконання завдання зі встановлення контролю над Луганською та Донецькою областями.

Найближчими цілями російських військ будуть Сєвєродонецьк і Лисичанськ, зазначила представник Міноборони.

"Надалі ворог планує зосередити свої зусилля на захопленні найбільших міст Донецької області - Краматорська та Слов'янська", - сказала вона.

Популярні новини зараз

Лукашенко закликав Лаврова до ядерного удару, розповівши про "ядерні болванки"

Порошенко з родиною підловили в одному з найдорожчих готелів Лондона. Відео скандалу

Це серйозно: міністр оборони Британії назвав ще одну країну, яку атакує Путін

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила

Показати ще

Говорячи про характер бойових дій на сьогоднішній день, вона пояснила, що згідно з аналізом Головного управління розвідки МО, Росія веде проти України війну на виснаження.

Навіщо Путіну ці міста

Сєвєродонецьк і сусідній Лисичанськ мають стратегічне значення як частина Донбасу, яка пов'язує його з іншими регіонами України.

Головна увага прикута до траси, що з'єднує Лисичанськ з Бахмутом в Донецькій області, по якій йде постачання українських військових і до недавнього часу йшла Евакуація цивільних. Через обстріли цей шлях тепер вважається небезпечним.

Взяття Сєвєродонецька і Лисичанська дасть Росії можливість вийти на адміністративний кордон області - одну з проголошених Кремлем цілей війни.

Крім того, це також може розширити плацдарм для просування російської армії далі на захід у бік Краматорська - адміністративного центру в Донецькій області - і одного з останніх великих промислових міст Донбасу, підконтрольних Києву.

Читайте також:

Путін готує вторгнення в Литву. Буде нова "спецоперація". Розкрито деталі.

"Покриє всю Україну": військовий експерт попередив про потужні ракетні удари. Названо дні.

Новий перерахунок пенсій: скільки українці отримуватимуть з липня.