Не просто так ГУ МНС по Краснодарському краю попереджало кілька днів, що в Сочі з 22 до 25 червня очікуються сильні дощі, а на морі - смерчі. Крім того, говорилося про посилення вітру до 22 метрів в секунду і різкому підйомі рівня води в річках. Все це можна було побачити і оцінити напередодні.

Так, 22 червня в Сочі на берег вийшли два вихори, що утворилися над морем.

Один з них вийшов з моря на берег в Лазаревському районі Сочі, що буває вкрай рідко, і пошкодив пірсову споруду для відпочинку на відкритому повітрі - аерарій. Це сталося о 17: 40.

Удар стихії наздогнав тоді, коли на пляжі було багато відпочиваючих. Але коли вони побачили воронку, що насувається, то спішно покинули берег.

При цьому після виходу на поверхню смерч розпався, тому люди не постраждали.

Популярні новини зараз

НАТО знищить Путіна: вже зробили заяву. Такого раніше не було

Астролог, який попереджав про Кременчук, назвав нову небезпеку

Це серйозно: міністр оборони Британії назвав ще одну країну, яку атакує Путін

Москва в дикому диму і полум'я. Чорні стовпи гару видно за кілометри

Показати ще

Жителі і туристи в Лазаревському районі Сочі зняли на відео величезний стовп води висотою в сотні метрів, який повільно переміщався по морю.

Ще один смерч потрапив у зведення моніторингу метеорологічної станції "Туапсе". За даними спостережень за 18: 00, водяний смерч зафіксований в полі зору метеостанції. Відзначимо, що в силу рідкості спостережної мережі, а також через скороминущості і локальності смерчі дуже нечасто потрапляють в офіційні зведення погоди.

Читайте також:

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила.

Зеленський попередив: залишилися лічені години. Це кінець Кремля.

Лукашенко вторгається в Україну дерев'яними танками. Афера Путіна. Фото.