Якщо Лукашенко надумає вторгнутися в Україну, його армія, що складається в більшій частині з військових строкової служби, почне нести божевільні втрати на нашій території. Це викличе дике невдоволення серед білорусів. Лукашенко цього намагається уникнути.

Тому, на сьогоднішній день, його збройні сили можуть лише займатися розвідувальною і диверсійною діяльністю. При цьому, Лукашенко намагається показати, що в разі удару по його країні, війська Білорусі спробують дати відповідь.

Про це заявив військовий експерт з Білорусі Ягор Лебядок, пише РБК-Україна.

У всіх бригадах збройних сил РБ служать солдати строкової служби. Їх загибель на чужій території викличе невдоволення всередині країни, зазначив Лебядок. Можна зробити зведені підрозділи з контрактників, але цього все одно недостатньо, уточнив співрозмовник.

"Якщо говорити про самостійні дії ЗС Білорусі в наступі на Україну, то єдиний варіант дій, який відносно мінімальний щодо можливих втрат для ЗС Білорусі – це ведення розвідувальної, диверсійної діяльності та проведення спеціальних операцій силами ССО на території України", – припустив Лебядок.

Популярні новини зараз

Лукашенко закликав Лаврова до ядерного удару, розповівши про "ядерні болванки"

У білоруські села і міста хлинуть сотні трун: експерт розповів, чого доб'ється Лукашенко вторгненням в Україну

Просто нелюдь: Путін розповів про удар по торговому центру в Кременчуці. Волосся дибки

Від прес-секретаря Путіна пішла дружина. Пєсков залишився один

Показати ще

Перш за все, мова йде про перекриття каналів постачання іноземного озброєння через західні регіони. Щоб провести таку операцію, армія Лукашенка може наступати в напрямку на Волинську або Рівненську область. Правда, є великі сумніви, що ці завдання посильні для білоруських військ.

"Лукашенко змушують воювати. Ті військово-політичні завдання, які йому ставить Путін - навряд чи реальні, якщо йому, дійсно, відводять функцію з перерізання будь-яких комунікацій. Найімовірніше, головне завдання - це відкриття другого фронту, що призведе до сковування і відволікання частини наших військ, сил і засобів", – пояснив виданню координатор групи "Інформаційний спротив", полковник Костянтин Машовець.

Читайте також:

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила.

Зеленський попередив: залишилися лічені години. Це кінець Кремля.

Лукашенко вторгається в Україну дерев'яними танками. Афера Путіна. Фото.