Речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник повідомив, що Білорусь розміщує дерев'яні муляжі танків на кордоні з Україною.

У той же час, продовжує зберігатися загроза ракетних ударів з білоруської території.

Про це Мотузяник сказати 22 червня під час брифінгу.

"З метою проведення заходів оперативного маскування і демонстрації своєї присутності підрозділи Збройних сил Білорусі розміщують в прикордонних з Україною зонах дерев'яні муляжі танків. Йде перевірка боєготовності білоруських військ. Загроза нанесення по території України ракетних ударів все ще зберігається", - розповів він.

Мотузяник також додав, що в останні кілька тижнів Білорусь стала залучати військовослужбовців строкової служби для того, щоб "посилити" українсько-білоруський кордон.

Популярні новини зараз

Лукашенко закликав Лаврова до ядерного удару, розповівши про "ядерні болванки"

Путін образився на жарт Заходу про нього роздягненого і коня. Вже навіть відповів

Розкішна брюнетка: Віталій Кім показав, як виглядає його дружина. Фото

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила

Показати ще

"Точно так, як і раніше, деякі підрозділи армії Білорусі у складі семи батальйонів займаються виконанням даного їм наказу і "посилюють" кордон між Україною і Білоруссю. Військові переважно знаходяться в Гомельській, а також в Брестській областях. Солдати Білорусі займаються розвідкою, багато уваги приділяється інженерному обладнанню основних позицій. Крім того, вони намагаються "охороняти" ділянку державного кордону шляхом залучення солдатів-строковиків".

Так, радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко зазначив, що біля українського кордону знаходиться близько 4 тисяч військовослужбовців з Білорусі, проте цього недостатньо для прориву на територію України.

Читайте також:

Фінляндія теж готова воювати проти Росії. Війська чекають команди. Путіну кінець

Замах на путінського" напівпрезидента": з'явилися подробиці

Президент Польщі запропонував" закрутити " Путіну дещо до такої міри, щоб той сам просив про переговори